Освітні ініціативи

СТРИБОК У ЖИТТЯ!


Соціально-освітня програма для студентів-старшокурсників дозволяє молодим фахівцям спробувати себе в умовах реального бізнесу. Вона стартувала у 2009 році і по сьогодні запрошує майбутніх спеціалістів зробити перші кроки в кар’єрі у сфері телекомунікацій. За 8 років існування програми близько 300 студентів пройшли навчання і стажування і фактично 100 випускників проекту отримали роботу в компанії. Більше про освітній проект тут.

 

ШКОЛА МОБІЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ


Восени 2012 року оператор започаткував освітню ініціативу для старшокласників для розширення їх знань у галузі телекомунікацій. Проект носить профорієнтаційний характер і знайомить школярів з основами новітніх технологій та основними телеком-професіями. Перший етап проекту охопив Київ, Львів, Одесу, Харків та Дніпро. Влітку 2014 року «Школа мобільного зв’язку» стала частиною освітньо-ігрового проекту для дітей «Місто професій». На відкритих майданчиках великих міст України діти знайомилися з телекомунікаціями в ігровому форматі.

 

УДОСКОНАЛЮЙ СЕБЕ З LIFECELL


У 2014 році стартував пілот ініціативи для викладачів технічних вузів, які готують майбутніх телеком-фахівців. Безкоштовні тренінги від експертів lifecell та компанії Huawei протягом двох тижнів проходили у київському офісі. Усі учасники отримали сертифікати. До цього спеціалісти lifecell розробили освітню програму тренінгів із 6 напрямків та практичну лабораторну роботу на допомогу викладачам. Близько 35 викладачів з вузів Києва, Одеси, Харкова та Дніпра приєднались до тренінгів даної ініціативи.


ПІДТРИМКА ТАЛАНОВИТИХ СТУДЕНТІВ


Оператор lifecell тривалий час займається підтримкою талановитих студентів. Одними з таких стала команда студентів столичного політехнічного інституту, які за підтримки оператора взяли участь у четвертій Міжнародній конференції з телекомунікацій і мереж (International Black Sea Conference on Communications and Networking) у болгарському місті Варна. Студенти презентували доповіді своїх наукових робіт на розробок.


LIFECELL УНІВЕРСИТЕТИ


У рамках стратегії з підтримки молодих фахівців та розвитку освіти в Україні оператор lifecell має на меті створити першу мережу технічних лабораторій, що дозволить студентам телекомунікаційних спеціальностей уже сьогодні навчатися на сучасному обладнанні оператора. Перші кроки до реалізації цієї глобальної цілі уже зроблено:

грудень 2015 року – Меморандум про співпрацю між lifecell та НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»;

квітень 2016 року – відкриття технічної лабораторії «lifecell lab» у столичному вузі;

травень 2016 року – Меморандум про співпрацю з КНУ ім. Тараса Шевченка.

Освітній проект оператора має на меті не лише відкриття мережі технічних лабораторій у провідних вузах України, але й залучення фахівців оператора до навчальних програм студентів.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників