Освітні ініціативи

РОЗВИТОК ПРОФІЛЬНОЇ ОСВІТИ

«lifecell університети»

З 2015 року компанія реалізовує проект «lifecell університети». В рамках проекту оператор відкриває навчальні телеком-лабораторії в технічних вишах країни. Такі лабораторії дають можливість студентам телекомунікаційних спеціальностей на власній університетській мобільній мережі й обладнанні вивчати роботу телеком-оператора. В результаті український ринок мобільного зв’язку отримує кваліфікованих спеціалістів.

Оператор відкрив вже три навчальні телеком-лабораторії: у Харківському національному університеті радіоелектроніки, в Національному університеті «Львівська політехніка» та Національному технічному університеті України «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського».

Upgrade yourself with lifecell

Технології сучасного телекомунікаційного ринку розвиваються швидше, ніж змінюється лекційна програма українських вишів. Тому рівень підготовки студентів часто не відповідає вимогам бізнесу.

Для подолання цієї проблеми з 2015 року lifecell реалізовує соціально-освітній проект Upgrade yourself with lifecell. Це програма тренінгів для викладачів українських вишів, які проводять працівники компанії. Програма допомагає викладачам актуалізувати знання та лекційний матеріал.

Програма включає лекції  1) на вузько-спеціалізовану технічну тематику (огляд транспортної мережі. DWDM; огляд мережі комутації; білінгові системи в мобільному операторі тощо) та 2) лекції з розвитку soft skills (фінанси для нефінансистів, мобільні фінансові послуги; креативне мислення, публічні виступи та ін.). Тематика тренінгів щороку змінюється залежно від потреб викладачів та навчальної програми вишів.

Тренінги lifecell пройшли вже 130 викладачів з 12 технічних вишів країни. В рамках програми щороку 10 працівників компанії проводять лекції для викладачів та допомагають адаптувати навчальні програми для студентів pro bono.

Jump into life

Jump into life або «Стрибок у життя» - це програма стажування студентів, яку lifecell реалізовує з 2009 року. 

Мета проекту – забезпечити студентам практичний досвід, навчити виконувати робочі завдання і допомогти набути професійних компетенцій. Учасники програми стають частиною мультинаціональної компанії та працюють разом з експертами ринку. Проект підвищує престижність профільних технічних спеціальностей та допомагає долати проблему відсутності трудового стажу у випускників вишів.

За 11 років компанія випустила 400 стажерів-джамперів. З них кожен третій студент отримав від lifecell пропозицію працевлаштування і став частиною нашої команди.

«lifecell Інтерни»

Це програма інтернатури для молоді, що бажає отримати практичний досвід роботи у великій міжнародній компанії та спробувати себе в телеком-галузі. Інтернатура в lifecell є оплачуваною та триває до 6 місяців по 20 годин на тиждень. За наявності відкритих вакансій інтернів подавати заявки на участь можуть усі бажаючі, зокрема, й студенти, що пройшли стажування «Jump into life».  Програма «lifecell Інтерни» стартувала в 2019 році. Відтоді інтернатуру в різних підрозділах компанії пройшли вже понад 20 молодих спеціалістів.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити