Прес-релізи

Оберіть період

28 травня 2020 р.

lifecell заряджає літо на 200%

lifecell анонсує запуск акції «200% літа». Згідно з її умовами абонент, оплативши пакет послуг у рамках свого тарифного плану,отримає додатковий пакет послуг для використання у вихідні та святкові дні.

У святкові та вихідні дні в літній період абоненти часто використовують більше мобільного Інтернету, хвилин та SMS, ніж в будні. Саме тому lifecell пропонує скористатися акцією «200% літа», яка стартує 28 травня та триватиме до 31 серпня 2020 року. 


22 травня 2020 року.

lifecell дослідив ставлення українців до дзвінків на мережі «нерідних» операторів

У квітні на замовлення lifecell група професійних дослідницьких агентств Factum Group провела опитування абонентів різних мобільних операторів про їх ставлення до дзвінків на інші мережі. Було виявлено, що більшість українців досі звертають увагу на те, абоненту якого оператора вони дзвонять. Телефонуючи на номери іншого оператора вони намагаються говорити швидше аби заощадити кошти і пакетні хвилини. З цією ж метою абоненти одночасно використовують кілька сім-карт. При цьому понад половина «мультисімерів» відчувають незручності від більших витрат на зв’язок через необхідність сплачувати послуги кількох операторів.


08 травня 2020 року.

Лідери споживання мобільного інтернету lifecell під час карантину

У квітні lifecell запустив 4G ще у 30 населених пунктах країни. Тепер 4G-мережа оператора охоплює більше 11 тисяч населених пунктів, де проживає  понад 30 мільйонів осіб. Минулого місяця мешканці віддалених сіл та містечок спожили найбільше дата-трафіку на одного абонента. У середньому один дата-користувач lifecell споживав у квітні 10,4 ГБ інтернет-трафіку.


 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників