Прес-релізи

Оберіть період

25 січня, 2019 року.

Turkcell планує стати технологічним партнером українського уряду

Ахмет Акча, голова правління Turkcell (NYSE: TKC) (BIST:TCELL) та член Національної інвестиційної ради України взяв участь у другому засіданні ради, яке відбулося 23 січня в Давосі в рамках Всесвітнього економічного форуму (WEF).


21 січня 2018 року.

lifecell підтвердив офіційне партнерство з Google для продажу G Suite в Україні

Діджитал-оператор lifecell підтвердив статус офіційного партнера компанії Google в Україні для продажу Google G Suite for Business ― набору хмарних сервісів для продуктивної роботи бізнесу. Серед переваг для клієнтів оператора: оформлення договорів згідно з українським законодавством, збереження даних у надійних дата-центрах Google, особиста цілодобова експертна підтримка клієнтів по всій Україні й інші.


18 січня 2019 року.

lifecell запускає новий тариф-конструктор «ХендМейд»

Діджитал-оператор lifecell оголошує про запуск нового тарифного плану в популярному серед абонентів форматі конструктора «ХендМейд». Будь-який абонент може сконструювативласний унікальний тариф на сайті оператора і сплачувати тільки за ті послуги, які обере власноруч. 


8 січня 2019 року.

lifecell став першим мобільним оператором, що розпочав розгортання мережі NB-IoT для «розумних» пристроїв ПАТ «Київгаз»

Діджитал-оператор lifecell першим в Україні розпочав розгортання робочої мережі NB-IoT для «розумних» пристроїв розробки ПАТ «Київгаз», яка дозволить дистанційно фіксувати показання газових лічильників, відстежувати стабільність подачі газу та вчасно попереджати ймовірні витоки газу. Проект реалізовується за підтримки компаній Ericsson,Odine Solutions та Affirmed Networks.


 

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників