lifecell сьогодні

lifecell ― український оператор електронних комунікацій, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія пропонує зручні та вигідні тарифи і послуги для користувачів «розумних пристроїв». lifecellналежить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).


Упровадження інноваційних технологій в Україні

Оператор пропонує своїм абонентам найсучасніші послуги та розвиває інноваційну екосистему електронної комунікаційної галузі. Компанія першою серед українських мобільних операторів представила в Україні технології EDGE / GPRS, 3G, 4G, а також провела відкрите тестування 5G в партнерстві з Ericsson Україна.


Цифрові сервіси

До цифрового портфоліо lifecell входять такі продукти: багатофункціональний месенджер BiP; захищене хмарне сховище lifebox; мобільний платіжний сервіс; застосунки Журнали, TV+, lifecell music; портали «Дитячий світ», Kidster, BeFit, Men’s live, Be Woman тощо.


Розумні технології

lifecell став першим мобільним оператором, який разом із партнером IoT Ukraine розгорнув в Україні мережу інтернету речей стандарту LoRaWAN і почав тестувати технологію NB-IoT.

З 2019 року оператор реалізовує проєкти з «розумного обліку» ресурсів, «розумного освітлення», моніторингу довкілля, покращення безпеки громадян і впроваджує інші IoT-рішення. Компанія підписала з міськими та обласними адміністраціями низку меморандумів і декларативних угод про співпрацю, які передбачають сприяння цифровізації українських міст і областей, а також упровадження рішень Smart City.


Сервіси Big Data

lifecell надає низку Big Data-сервісів B2B-сектору та місцевим держадміністраціям:

  • Omnicell (маркетингова платформа для масових розсилок через SMS, Viber, BiP і Telegram, яка дозволяє сегментувати аудиторію за віком, статтю, регіоном проживання тощо);
  • Кредитний і маркетинговий скоринг;
  • IMSI Check і Tenure Rate (антифрод-рішення для кредитних і фінансових організацій);
  • MNP Lookup (cервіс перевірки приналежності номера клієнта до оператора);
  • Emergency Notification (масове екстрене сповіщення);
  • Теплові карти.

Соціальна відповідальність

У своїй роботі lifecell керується принципом винятково відповідального ведення бізнесу. Компанія дбає про довкілля, сприяє формуванню інклюзивного суспільства, протидіє шахрайству та корупції, інвестує в розвиток української технологічної освіти, а також робить внесок у боротьбу з пандемією COVID-19.


ТОВ «лайфселл» партнер Українського союзу промисловців та підприємців

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити