Кар'єра з lifecell

ПЕРСОНАЛ

У компанії "лайфселл" (ТМ lifecell) найбільшу цінність становлять люди, і тому ми робимо все можливе для того, щоб підтримувати, розвивати й просувати наших фахівців. Мобільний оператор lifecell є одним з найбільших роботодавців в Україні. Компанія налічує понад 1000 працівників, також ми створили понад 50 000 робочих місць за посередництвом тисяч партнерів.

lifecell усебічно підтримує своїх працівників, пропонуючи такі додаткові пільги, як медичне страхування, страхування членів сім'ї та страхування життя; соціальне забезпечення, позики та інші соціальні гарантії. Щороку компанія інвестує час та кошти у підвищення професійного рівня та ефективності працівників. Усім працівникам гарантовано не лише забезпечені законом відпустки (щорічні, з метою навчання, декретні тощо), але й додаткові (наприклад, для святкування весіль, важливих подій у родинах).

Щороку в компанії здійснюється перегляд заробітних плат для забезпечення конкурентної винагороди, а також існують щорічні й щоквартальні бонуси. Усі працівники lifecell мають однакові можливості для розвитку. Успішна кар'єра в компанії залежить від досвіду, професіоналізму, результатів роботи та бажання працювати. Ми заохочуємо наших фахівців до професійного розвитку та зростання і пропонуємо тренінги та навчання в Україні та за кордоном.


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК

Управління талантами / Підготовка кадрових резервів

Компанія "лайфселл" цінує кожного працівника і прагне забезпечити максимальні можливості для розвитку та кар'єрного зростання кожному, хто своїми досягненнями та постійним прагненням вдосконалення підтверджує готовність розвиватися всередині компанії.


Англійська мова

Враховуючи використання двох робочих мов: української та англійської, компанія надає працівникам можливість вивчати або вдосконалювати англійську мову. Навчання проводять викладачі з найкращих мовних шкіл на території офісів компанії в ранкові, обідні або вечірні часи. В залежності від індивідуального успіху в навчанні, в компанії діє система компенсації коштів на вивчення англійської мови. За час роботи в компанії чимало працівників підвищило свій рівень володіння англійською від базового до ділового розмовного.


Внутрішні тренери

За роки роботи в компанії lifecell сформувався резерв фахівців високої кваліфікації, що мають унікальні знання й навички і готові ділитися ними з іншими працівниками. Тому в компанії створено Програму розвитку внутрішніх тренерів, яка дозволяє передати досвід експертів компанії працівникам, котрі цього потребують. Внутрішніми тренерами розроблено низку програм для розвитку нетехнічних навичок, наприклад, "Співбесіда за компетенціями", "Ефективна нарада", "Особиста ефективність", "Управління проектами", "Економіка підприємства та основи податкового планування", "Навички презентації" та інші.


Оцінка корпоративної культури

Раз на рік у компанії відбуваються опитування менеджерів за методом оцінки корпоративної культури Денісона. Організаційна культура та лідерство в компанії оцінюються за такими параметрами, як адаптивність, залученість, сталість та місія, які, згідно з дослідженнями, безпосередньо впливають на фінансові показники компанії. У підсумку ми отримуємо порівняльні результати компанії "лайфселл" із вибіркою компаній у галузі високих технологій та телекомунікації. Це дає змогу визначати сильні сторони та зони покращення організаційної культури компанії. Керуючись результатами опитування Денісона, ми вносимо зміни до корпоративних правил та програм навчання й розвитку, створюємо спеціальні проекти для окремих функціональних груп тощо.


E-навчання

У лютому 2009 року компанія "лайфселл" запровадила систему електронного навчання та створила спеціальний портал, який містить інформацію про всі інструменти та форми навчання в компанії. На сьогодні це найбільш досконала система на ринку України, а спеціалісти підтримки електронного навчання накопичили унікальний досвід опрацювання та впровадження електронних продуктів. Кожен працівник компанії та її ключові партнери мають індивідуальний доступ до цієї платформи й можуть скористатися електронними навчальними курсами різних напрямків: менеджмент, GSM, обслуговування абонентів, фінанси, управління ефективністю роботи та особистою ефективністю.

Фахівці lifecell розробляють дистанційні курси разом з експертами відповідної галузі, які працюють у компанії. Адже саме вони є носіями унікальних технологій, що застосовуються в нашому бізнесі.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити