Мобільний зв'язок та здоров'я

Важливо знати, що:

У результаті кількох сотень медичних досліджень радіочастотних електромагнітних полів у різних країнах світу Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) офіційно визнала, що жодна з проведених останнім часом експертиз не підтвердила, що електромагнітні поля (ЕМП), створювані мобільними телефонами або базовими станціями, негативно позначаються на здоров'ї людей.

За наступними посиланнями ви можете ознайомитись із результатами медичних досліджень провідних організацій у сфері охорони здоров’я:

- ВООЗ

- Національний Інститут Раку, Іспанія

В Україні діють одні з найжорсткіших у світі норм гранично допустимого рівня ЕМП (ГДР ЕМП) для елементів мережі мобільного зв'язку. У США і країнах Скандинавії ГДР ЕМП становить 100 мкВт/см², в Угорщині, Росії, Білорусі - 10 мкВт/см².

Рівень ЕМП мобільного телефону напряму залежить від рівня ЕМП базової станції стільникового зв’язку (далі – БС) в точці прийому. Чим нижче рівень ЕМП БС, тим вище потужність, та відповідно, вище рівень ЕМП мобільного телефону, який знаходиться у прямому контакті з організмом людини. Зважаючи на те, що рівень ЕМП спадає пропорційно квадрату відстані - БС, яка не перебуває у прямому контакті з людиною, є ще безпечнішою для здоров’я людей, аніж телефони.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників