Тарифний план «ДІДЖИТАЛ ОФІС 60»

60 грн/ місяць
Як підключитись

Розрахункова вартість – грн/день*

  • Дзвінки абонентам lifecell – без обмежень
  • 150 пакетних хвилин на всі напрямки по Україні
  • 6 ГБ Інтернету + соцмережі1
  • 150 SMS по Україні
  • Lifebox 10 ГБ
  • Безкоштовний доступ до Приват 24
Пакетні хвилини для дзвінків в межах корпоративної групи та на номери в мережі lifecell Безліміт
Пакетні хвилини для дзвінків на номери інших мобільних операторів та на номери фіксованого зв’язку України, крім lifecell 150
Інтернет 6 ГБ
SMS 150
Соцмережі, Facebook Безкоштовно1
BIP Безкоштовний трафік по Україні
lifebox 10 ГБ
Приват 24 Безкоштовно
Початковий платіж 60
Щомісячна плата за пакет послуг 60
Розрахункова вартість, грн/день* 2,00

* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на середньомісячну кількість календарних днів (30) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

Дізнатися більше

Тарифи понад Пакет послуг

Дзвінки на номери в межах корпоративної групи, за хвилину

0,01

Дзвінки на номери в мережі lifecell, за хвилину

0,40

Дзвінки на номери інших мобільних операторів України, за хвилину

1,00

SMS по Україні, за повідомлення

1,00

MMS по Україні, за повідомлення

1,30

SMS за межі України, за повідомлення

5,00

MMS за межі України, за повідомлення

6,00

Доступ до інтернету

10 грн за 100 МБ або 5 грн за 50 МБ2

Спеціальні тарифи у роумінгу

Детальніше

Міжнародні дзвінки

Детальніше

Тарифи наведено з урахуванням усіх податків та зборів.

1Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень, додаткової плати та не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього, будь ласка, користуйтеся тільки офіційним додатком для планшетів та смартфонів або мобільними та веб-версіями сайту соціальної мережі. Безкоштовне користування соціальною мережею надається за рахунок плати за обраний Пакет послуг. Якщо плата за пакет послуг/30 днів по тарифному плану не сплачена, отримані/передані дані при користуванні соціальною мережею будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану.

Після використання Інтернету із 30-денного Пакету послуг до закінчення терміну його дії, користування соціальною мережею буде продовжено на швидкості 16 кбіт/сек.

Увага! При переході на зовнішні посилання, такі як, наприклад, Youtube, передача даних будет тарифікуватись згідно умов тарифного плану. Також передача даних буде тарифікуватися згідно умов тарифного плану при використанні точки доступу WAP.

Об’єм переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі буде округлятись в більшу сторону з точністю до 200 кілобайт.

Тарифний план діє по всій території України, при цьому інтернет на швидкості 4.5G доступний лише у містах, де є покриття 4.5G.

2Тарифікація доступу до Інтернету 10 грн за кожні 100 МБ, aбо 5 грн за кожні 50 МБ у разі відсутності 10 грн на рахунку. Надані МБ можна використати протягом поточної доби. У разі відсутності 5 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,25 грн/МБ.

Дзвінки в межах корпоративної групи після завершення пакетних хвилин – 0,01 грн. Дзвінки на номери в мережі lifecell після завершення пакетних хвилин - 0,40 грн. за хвилину розмови. Дзвінки на номери мереж фіксованого зв’язку України, та на номери інших мобільних операторів України після завершення покетних хвилин – 1,00 грн. за хвилину розмови. Переадресація з прямого міського номера – 0,21 грн/хв

Тарифікація вихідних та переадресованих дзвінків (телекомунікаційної послуги передавання інформації голосом) є посекундною та здійснюється в першу секунду кожної хвилини телекомунікаційної послуги. У вартість першої секунди кожної хвилини телекомунікаційної послуги включені наступні 59 секунд без додаткової тарифікації. Списання (облік) кожної окремої хвилини, що входить у не тарифікований обсяг Пакету послуг і надається в рахунок щомісячної плати, здійснюється в першу секунду кожної хвилини Пакету послуг.

Дзвінки на спеціальні міжнародні напрямки тарифікуються за тарифом 8,49 грн/хв.

Абонентська плата сплачується 1 числа кожного місяця. За умови несплати щомісячної плати за пакет послуг 1-го числа пакетні хвилини для дзвінків в мережі lifecell, для дзвінків на номери мереж фіксованого зв'язку України та на номери мереж інших мобільних операторів України, пакетні SMS та мегабайти не нараховуються, і тарифікація здійснюється за стандартними тарифами згідно з тарифною таблицею. Щомісячна плата може бути знята автоматично у будь-який з наступних днів за наявності достатньої суми на рахунку. За таких умов необхідно оплатити суму щомісячної плати у повному обсязі.

Тарифний план включає обов'язковий щомісячний платіж у розмірі 0.01 грн (з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду України) для запобігання відключення лінії.

Тарифи вказано станом на 01 квітня 2018 року.

Мінімальний строк дії тарифного плану становить сім днів з моменту запуску. ТОВ «лайфселл» залишає за собою право установлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої Послуги, відповідно до Закону «Про телекомунікації» від 18.11.2003 р. № 1280-IV, змінювати перелік таких Послуг, а також змінювати умови, строки проведення Акції, достроково припиняти, зупиняти термін її проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 2222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників