Пакети 4.5G Інтернету

lifecell пропонує додаткові пакети 4.5G Інтернету. Обирайте той обсяг 4.5G Інтернету, який вам потрібен!

Пакет 4.5G Інтернету

Об'єм трафіку

Вартість

Підключити

5 ГБ 4.5G бізнес

5 ГБ

50 грн
*141*15#

10 ГБ 4.5G бізнес

10 ГБ

75 грн

15 ГБ 4.5G бізнес

15 ГБ

95 грн

20 ГБ 4.5G бізнес

20 ГБ

109 грн

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Дізнатися більше

Послуги доступні для всіх корпоративних абонентів lifecell.

Термін дії кожної з послуг - до кінця календарного місяця. Плата стягується в повному обсязі незалежно від дня активації.

Кожного 1-го числа місяця послуга автоматично подовжується до кінця місяця за наявності достатньої суми коштів на рахунку. Якщо 1-го числа коштів для оплати на рахунку недостатньо, послуга очікує поповнення рахунку протягом 30 днів. Якщо поповнення не відбулося, послуга деактивується, і подальший доступ до Інтернету відбувається за стандартними тарифами.

Якщо обсяг даних, що надається у межах однієї з послуг, використано до закінчення строку дії послуги, ви можете отримати додатковий обсяг даних шляхом повторного підключення послуги.

Послуги можна активувати необмежену кількість разів. Якщо протягом місяця послуга активована декілька разів, то 1-го числа наступного місяця оплата за пролонгацію буде знята тільки 1 раз. Послуги сумісні між собою, та з іншими інтернет-пропозиціями.

Обсяг даних, що надається у межах послуг, можна використовувати тільки у межах України.

Для перевірки балансу та залишку об'єму послуг дзвоніть: *111# та *121#.

Обсяг переданих та отриманих даних протягом сесії прийому та передачі округлюється в більшу сторону з точністю до 200 КБ.

Послуга Інтернет (пакетні МБ) надається за технологією 4.5G за умови наявності 4.5G-покриття на відповідній території, технічних властивостей телефону та відповідних налаштувань. За умови відсутності виконання хоча б однієї з умов, послуги Інтернет надаватимуться за технологією 3G+ та EDGE (2G мережа).

online послуги

 
0 800 20 2222
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити