Базові тарифи в роумінгу

Просто і доступно, не потрібно підключати та налаштовувати!

Користуйтесь дзвінками, Інтернетом та SMS повідомленнями, коли це необхідно — вигідні тарифи на роумінг починають діяти автоматично.

Перевірка залишку пакетів послуг *108#1.png

ДЕТАЛІ

Для користування роумінгом на рахунку має бути сума, достатня для оплати відповідного пакета послуг.

Пакети послуг надаються окремо для дзвінків, SMS-повідомлень та мобільного інтернету. Плата за кожний пакет послуг знімається автоматично в день користування – в першу секунду першого за день дзвінка, відправлення першого SMS або з моменту використання першого байта під час сесії передачі-приймання даних. Нарахований пакет діє до кінця доби за київським часом (до 23:59:59). Після вичерпання послуг, обумовлених в пакеті, автоматично підключається наступний пакет послуг.

Якщо ви подорожуєте більше ніж в одну країну, ви можете користуватися цим самим пакетом послуг у всіх країнах відповідної групи.

Наприклад, якщо ви подорожуєте в Німеччину, то можете користуватися цим же пакетом послуг у всіх країнах групи 1, перебуваючи на їх території.


Групи країн Інтернет Дзвінки* Вихідні SMS
Група 1: Австрія, Американські Віргінські Острови, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Киргизія, Кіпр, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Острів Мен, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Шрі Ланка 150 МБ / 55 грн
(якщо баланс нижче 55 грн: 50 МБ / 25 грн**)
10 хв / 30 грн
(якщо баланс нижче 30 грн: 1 хв / 10 грн**)
15 SMS / 20 грн
(якщо баланс нижче 20 грн: 1 SMS / 5 грн**)
Група 2: Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Гернсі, Джерсі, Єгипет, Ісландія, Йорданія, Камбоджа, Канада, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Македонія, Молдова, Нова Зеландія, Пуерто Ріко, Сербія, Судан, Уганда, Швейцарія, Японія 150 МБ / 55 грн
(якщо баланс нижче 55 грн: 50 МБ / 25 грн**)
10 хв / 50 грн
(якщо баланс нижче 50 грн: 1 хв / 15 грн**)
15 SMS / 20 грн
(якщо баланс нижче 20 грн: 1 SMS / 5 грн**)
Група 2.1: Австралія, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, В'єтнам, Гана, Гонконг, Індія, Індонезія, Ірак, Катар, Китай, Кувейт, Малайзія, Мексика, М'янма, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Перу, Південна Африка, Південна Корея, Саудівська Аравія, Сінгапур, Таїланд, Уругвай, Філіппіни, Чилі 100 МБ / 50 грн
(якщо баланс нижче 50 грн: 50 МБ / 25 грн**)
10 хв / 50 грн
(якщо баланс нижче 50 грн: 1 хв / 15 грн**)
15 SMS / 20 грн
(якщо баланс нижче 20 грн: 1 SMS / 5 грн**)
Група 3: Ангілья, Антигуа і Барбуда, Багамські Острови, Барбадос, Британські Віргінські Острови, Гренада, Домініка, Домініканська республіка, Кайманові Острови, Коста-Ріка, Мальта, Монако, Монголія, Монтсеррат, Оман, Палестина, Панама, Парагвай, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Теркс і Кайкос, Ямайка 1 МБ / 5 грн 10 хв / 50 грн
(якщо баланс нижче 50 грн: 1 хв / 15 грн**)
1 SMS / 5 грн
Група 4: Алжир, Гайана, Демократична Республіка Конго, Кот-д'Івуар, Маврикій, Марокко, Мозамбік, Нігерія, Танзанія, Туркменістан 1 МБ / 5 грн 1 хв / 45 грн 1 SMS / 20 грн
Група 5: всі інші країни світу 1 МБ / 200 грн 1 хв / 100 грн 1 SMS / 25 грн

SMS, які надаються в рамках пакету послуг, використовуються при відправленні SMS на всі мобільні мережі світу.

*Хвилини, які надаються в рамках пакету послуг, використовуються при дзвінках в Україну, всередині країни перебування, а також при вхідних дзвінках з будь-яких операторів світу. Вартість вихідних дзвінків до інших країн (крім України та країни перебування) - 100,00 грн/хв.

**Тарифи, якщо на рахунку недостатньо коштів для застосування базових тарифів. Після поповнення рахунку в першу чергу діє оплата за пакет за базовими тарифами.

Абонентська плата, плата за з’єднання, інші додаткові платежі – відсутні. Тарифи вказані з урахуванням всіх податків і зборів станом на 16.12.2020. Доступні всім абонентам lifecell автоматично у вказаних вище країнах, без потреби замовляти будь-які послуги.

питання та відповіді  

Як зв’язатись з контакт-центром та які є корисні номери у роумінгу?

Для зв’язку з контакт-центром із роумінгу використовується номер в міжнародному форматі: +380-63-5433-111 (дзвінок з роумінгу безкоштовний).

У деяких країнах (про це зазначено в примітці до тарифів для відповідної країни) для здійснення вихідних дзвінків необхідно набирати комбінацію *131*{код країни} {код міста або мобільної мережі} {номер телефону}# Виклик. В цьому випадку для зв'язку з контакт-центром необхідно набирати комбінацію *131*380635433111# Виклик (дзвінок з роумінгу платний).

Також використовуються наступні корисні номери:

Номер Послуга
*111#1.png Перевірка балансу рахунку
40121.png Голосове меню для поповнення рахунку банківською карткою без комісії
*161#1.png Номер вашого телефону і тарифний план
*121#1.png Перевірка балансу послуг, що надаються за умовами тарифного плана або додатково замовлених (залишок пакетних хвилин, SMS, МБ Інтернет та ін.), а також терміну дії номера
*112#1.png Меню управління замовленими послугами, за яким можна дізнатися перелік активних послуг, термін їх дії, а також відключити послуги
*123#1.png Меню зручного замовлення додаткових послуг
*133#1.png Меню зміни мови інформаційних SMS від lifecell
Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Що означає вибір мережі у роумінгу?

За замовчуванням в мобільних пристроях використовується автоматичний вибір мережі. У цьому режимі у роумінгу телефон може здійснювати реєстрацію в довільній мобільній мережі, сигнал якої буде найсильнішим в цей момент. Також в цьому режимі телефон може довільно змінювати реєстрацію та переходити з однієї мобільної мережі в іншу без будь-яких дій з боку абонента.


Після вибору мережі в ручному режимі, телефон буде використовувати тільки обрану мережу і якщо в якийсь час обрана мережа буде недоступна, то на екрані з'явиться надпис «Немає сервісу» («No service»), а здійснення дзвінків, відправка повідомлень чи доступ до мережі Інтернет в мережі даного оператора будуть недоступними. Це може означати, що Ви перебуваєте в місці, де відсутній сигнал даного оператора або сигнал є слабким. У такому випадку рекомендуємо перезавантажити телефон (вимкнути і знову ввімкнути) та повторити пошук оператора вручну. Якщо в даному місці сигнал відсутній, повторіть вибір мережі перемістившись по місцевості туди, де сигнал даного оператора є стабільним.


ТОВ «лайфселл» не несе відповідальність за роботу іноземних операторів, в мережах яких Ви реєструєтесь, перебуваючи за кордоном.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як перевірити наявність та відключити заборони в телефоні?

Перевірити наявність встановлених заборон на здійснення / прийом дзвінків, відправку / прийом SMS або Інтернет Ви можете в меню свого телефону, керуючись інструкцією або скориставшись одним з наступних кодів:

Тип заборони

Управління забороною

Комбінація

Вихідні дзвінки та SMS

Запит стану заборони (увімкнено/вимкнено)

*#33*#1.png

Відключення увімкненої заборони

#33*<пароль>#1.png

Вхідні дзвінки та SMS

Запит стану заборони (увімкнено/вимкнено)

*#35*#1.png

Відключення увімкненої заборони

#35*<пароль>#1.png

Вихідні міжнародні дзвінки та SMS

Запит стану заборони (увімкнено/вимкнено)

*#331*#1.png

Відключення увімкненої заборони

#331*<пароль>#1.png

Вхідні міжнародні дзвінки та SMS

Запит стану заборони (увімкнено/вимкнено)

*#351*#1.png

Відключення увімкненої заборони

#351*<пароль>#1.png

Відміна всіх видів заборони на дзвінки та SMS

Відключення увімкненої заборони

#330*<пароль>#1.png

Де <пароль> – це чотири цифри, які абонент встановлює в телефоні самостійно.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як тарифікується переадресація у роумінгу?

Лише безумовна переадресація, тобто переадресація всіх викликів, не потребує додаткової оплати в роумінгу. У випадку ж, якщо ввімкнена переадресація за умовами «Немає відповіді», «Недоступний» чи «Зайнято», то тарифікація такого переадресованого виклику буде здійснюватися як два дзвінка одночасно - вхідний дзвінок у роумінгу та вихідний дзвінок у роумінгу.


Зверніть увагу! Переадресація за умови «Зайнято» означає, що якщо Ви розмовляєте з кимось по телефону та послуга утримання виклику у Вас не активована, то замість гудків «зайнято» вхідний виклик автоматично буде переадресовуватися на встановлений Вами номер телефону, тобто буде спрацьовувати умовна переадресація. Також, у випадку відхилення вхідного виклику, шляхом натискання кнопки завершення виклику, дзвінок автоматично буде переадресовуватися на Автовідповідач, тобто буде спрацьовувати умовна переадресація. Тарифікація такого виклику буде здійснюватися як вхідний дзвінок у роумінгу та вихідний дзвінок у роумінгу.


Щоб скасувати всі типи переадресації, наберіть ##002#1.png

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як перевірити та поповнити рахунок у роумінгу?

Для перевірки залишку мегабайт, хвилин та замовлення додаткових послуг у роумінгу наберіть *108# (безкоштовно).


Для перевірки рахунку у роумінгу наберіть код *111# 1.png (безкоштовно).


Ви завжди можете поповнити рахунок за допомогою платіжної карти Visa, Visa Electron і Master Card через Інтернет одним із таких способів:

  • На сайті lifecell.ua у розділі «Поповнення рахунку» (без комісії!)
  • Через мобільний додаток «Мій lifecell», який рекомендуємо встановити перед від’їздом. Доступний для телефонів на базі iOS та Android.
Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи можна використовувати бонуси в роумінгу?

Ні. Тарифікація послуг у роумінгу здійснюється тільки з основного рахунку, бонусні кошти, хвилини, повідомлення та МБ в роумінгу не діють.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Як набирати номер при дзвінках із роумінгу?

Перебуваючи за кордоном, крім Китаю та деяких інших країн1, для здійснення вихідного дзвінка з роумінгу використовується прямий набір - номер телефону слід набирати в міжнародному форматі:

+ {код країни} {код міста або код мобільної мережі} {номер телефону}

Наприклад, щоб зателефонувати в центр підтримки абонентів lifecell, слід набирати:

+380635433111 (дзвінок з роумінгу безкоштовний), де

«+» - міжнародний префікс (правила набору символу «+» Ви можете дізнатись в інструкції до Вашого телефонного апарату),

380 - код України,

63 - код мережі lifecell (63, 73 або 93),

5433111 - номер телефону.


1У деяких країнах (про це зазначено в примітці до тарифів для відповідної країни) для здійснення вихідних дзвінків необхідно набирати комбінацію *131*НомерАбонента#Виклик.

При цьому «НомерАбонента» слід набирати в міжнародному форматі, але без плюса перед кодом країни:

*131*{код країни} {код міста або код мобільної мережі} {номер телефону}# Виклик

Наприклад, щоб зателефонувати до кол-центру lifecell, слід набирати:

*131*380635433111#Виклик (дзвінок з роумінгу платний).

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи можна надсилати MMS у роумінгу?

Ні. З 08.07.2020 року призупинено надання послуги MMS у роумінгу. Для відправки мультимедійних повідомлень рекомендуємо використовувати месенджер BiP.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Налаштування мобільного Інтернету в роумінгу

Перед поїздкою за кордон, перевірте, будь ласка, чи вказана в налаштуваннях точка доступу (APN): internet.

Для цього перейдіть:

- iPhone та iPad:

  • Параметри > Стільникові дані > Опції стільникових даних > Стільникова мережа > точка доступу (APN): internet

- Android:

  • Налаштування > Мобільні мережі (Інші мережі, Ще) > Назва точки доступу (APN): internet
  • Налаштування > Підключення (Бездротові мережі, Ще, Більше > Мобільні мережі (Інші мережі, Ще) > Назва точки доступу (APN): internet
 
Якою буде тарифікація в роумінгу на авіа- та морському транспорті, а також в мережі супутникових операторів?
Дзвінки Інтернет SMS
Vodafone Maritime, Telenor Maritime (MCP) - на морському транспорті 100 грн/хв 200 грн/МБ 25 грн/SMS
AeroMobile - на авіатранспорті 100 грн/хв 200 грн/МБ 25 грн/SMS
Thuraya - супутниковий оператор 100 грн/хв - 25 грн/SMS

Тарифи вказані з урахуванням всіх податків і зборів.

Будьте уважні! Якщо Ви не плануєте користуватися Інтернетом, то рекомендуємо відключити передачу даних на своєму телефоні, так як в телефоні або смартфоні можуть бути активовані автоматичні оновлення встановлених додатків або синхронізація з електронною поштою та ін. Такі оновлення будуть тарифікуватися як використання мобільного інтернету в роумінгу.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
 

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити