Тарифний план «Лайфхак Platinum»

249 грн/ 4 тижні
Як підключитись
  • Від 40 ГБ Інтернету та використані ГБ в попередньому 4-тижневому пакеті послуг Інтернету
  • Збільшений пакет послуг у разі замовленні 4-тижневого пакету послуг до закінчення строку дії попереднього за 229 гривень замість 249 гривень
  • Безліміт на lifecell

500 ГБ хмарного сховища lifebox - безкоштовно

Замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг / 4 тижні

Лайфхак PLATINUM

Інтернет1

40 ГБ+

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на інші номери по Україні, хв

600+ 502

SMS по Україні

600+ 502

Хмарне сховище lifebox

500 ГБ

Соцмережі

включено

Послуги в роумінгу

200 МБ
200 МБ для BiP
в країнах 1 та 2 групи3

Дзвінки закордон, хв

50
в країни 1 та 2 групи4

Вартість, грн

249

Вартість повторного замовлення пакету послуг до закінчення 4 тижнів, грн

229

Повторне замовлення пакету послуг/4 тижні

*700#1.png

Перехід з інших тарифних планів

*755#1.png

Музичний
додаток fizy
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).

Використовуйте Лайфхак PLATINUM від lifecell на повну!

1. Інтернет

До вказаного в таблиці об’єму інтернет трафіку додається об’єм, що був використаний в попередньому 4-тижневому пакеті послуг.

Наприклад:

  • В першому 4-тижневому пакеті послуг тарифу Лайфхак PLATINUM, ви використали 20 ГБ Інтернет-трафіку, при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, вам буде надано 60 ГБ (20 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 40 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).
  • Після чого, якщо ви використаєте усі 60 ГБ, то при нарахуванні наступного 4-тижневого пакету послуг, отримаєте вже 100 ГБ (60 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 40 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).

Дані щодо обсягу інтернет трафіку, яку абонент використав в рамках попереднього 4-х тижневого пакету послуг Лайфхак PLATINUM фіксуються та зберігаються протягом 30 днів. Тобто, у випадку, якщо з моменту закінчення останнього 4-х тижневого пакету послуг пройшло більше ніж 30 днів, то при замовленні нового 4-х тижневого пакету послуг буде нараховано інтернет трафік тільки у розмірі 40 ГБ для пакета послуг «Лайфхак PLATINUM».

2. Замовлення пакету послуг до моменту закінчення строку дії попереднього

Якщо абонент замовить 4-тижневий пакет послуг Лайфхак PLATINUM до моменту закінчення строку дії попереднього, йому буде додатково нараховано 50 хв для дзвінків на інші мережі та 50 SMS по Україні відповідно до пакета послуг за меншу вартість – за 229 грн замість 249.

3. Послуги для роумінгу

Перелік країн для роумінгу, що входять до 1 та 2 групи:

Зона 1. Австрія, Вірменія, Болгарія, Ватикан, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Греція, Грузія, Данія, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Кіпр, Киргизстан, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Росія, Румунія , Сан-Марино, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Туреччина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Чехія, Швеція, Шрі Ланка, Естонія

Зона 2. Австралія, Албанія, Бангладеш, Білорусь, Бельгія, В'єтнам, Гернсі, Джерсі, Єгипет, Індія, Індонезія, Ірак, Ісландія, Канада, Китай, Кувейт, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Малайзія, Молдова, Пакистан, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Таїланд, Філіппіни, Чилі, Швейцарія.

4. Послуги для дзвінків за кордон

При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 28 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість.

Перелік країн для дзвінків за кордон, що входять до 1 та 2 групи:

Група 1: Австралія, Аляска, Американське Самоа, Аргентина, Бермудські Острови, Бразилія, Бруней, Ватикан, Гаваї, Гонконг, Гуам, Данія, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірландія, Ісландія, Канада, Китай, Колумбія, Кувейт, Малайзія, Мальта, Мексика, Монголія, Німеччина, Норвегія, Перу, Південна Корея, Пуерто Ріко, Румунія, Сінгапур, США, Таїланд, Фарерські Острови, Чилі, Швеція, Японія.

Група 2: Великобританія, Греція, Нова Зеландія, Польща, Словаччина, Франція, Чехія.

5. Завантажуйте BiP та спілкуйтесь без обмежень!

Телефонуйте на будь-які мобільні номери по Україні. Спілкуйтесь, пишіть, відправляйте файли навіть без грошей на рахунку.

6. Використовуйте безкоштовний додаток fizy та слухайте найпопулярніші радіостанції України! 

fizy - це найпростіший спосіб знайти та слухати музику! Шукайте улюблених виконавців, слухайте улюблені пісні та дивіться відео. Завантажити додаток fizy.

7. Залишайтесь завжди онлайн! 

Користуйтесь соціальною мережею Facebook без плати за трафік. Доступ надається в рахунок плати за 4-тижневий пакет послуг.

8. Встановлюйте додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки з акцією Shake&Win! 

Отримайте доступ до загальної інформації за номером. Легко управляйте тарифами або додатковими послугами та іншими функціями. Завантажити додаток «Мій lifecell».

Дізнатися більше  

Тарифи понад 4-тижневий пакет послуг або якщо плату за пакет послуг на 4 тижні за тарифним планом не сплачено


Інтернет

Доступ до мережі Інтернет буде обмежено до моменту повної оплати пакету послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

0,60

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

100 SMS за 2 грн в день користування1

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

1,30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,80 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS
(деталі тут)


1Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.


Під «4.5G» слід мати на увазі стандарт LTE-Advanced Pro. У разі відсутності покриття 4.5G, доступ до Інтернету надається на швидкості технології 3G+ або EDGE.

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України. Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дата введення тарифного плану в дію — 21.09.2018 р. Мінімальний строк дії тарифного плану— 7 днів з дати його введення в дію.


Умови тарифного плану наведено станом на 21.09.2018.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат
Зазирніть під ялинку! New Year

Натискай на подарунки та отримуй:

Усі акції

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників