Месенджер BiP


BiP - це месенджер, за допомогою якого ви зможете здійснювати:

 • дзвінки всередині BiP
 • дзвінки на всі мобільні номери на території України
 • миттєво обмінюватися фото, відео, аудіо, повідомленнями, документами

Для абонентів lifecell трафік не тарифікується!

Завантажте додаток BiP та отримайте 2 GB 3G Інтернету в подарунок* на 7 днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOS та Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.1 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.

ПРАВИЛА АКЦІЇ «ВБОЛІВАЙ ЗА ФК «ДИНАМО КИЇВ» З lifecell»

Починаючи з 02.08.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP, та які в день офіційного матчу за участю «ФК «Динамо Київ» надішлють у пабліку свій прогноз рахунку, з яким завершиться матч, після завершення такого матчу отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито командою ФК «Динамо Київ» у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний робочий день після матчу.

Деталі:

 • Акція діє з 02.08.2017 р. до 03.08.2019 р.
 • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP.
 • За кожен гол забитий «ФК «Динамо Київ» у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету (включаючи голи, забиті в серії післяматчевих пенальті), а також за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги.
 • Строк дії нарахованого акційного інтернет-трафіку становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
 • Невикористаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
 • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
 • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «ФК «Динамо Київ» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
 • Акційний трафік за кожен матч нараховується тільки тим абонентам, що були «підписані» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP та надіслали у пабліку прогнозований рахунок матчу в день матчу, до моменту його початку.
 • Прогнозований рахунок матчу необхідно надіслати в форматі: Х:Х або Х-Х (прогнози надіслані в будь-якому іншому форматі враховані не будуть).
 • Після кожного матчу випадково будуть обрані 10 (десять) переможців, які зробили та надіслали правильний прогноз остаточного рахунку матчу (включаючи голи, забиті в серії післяматчевих пенальті), які отримають по 10 ГБ інтернет трафіку незалежно від того, чи переможе ФК «Динамо Київ».
 • Надсилаючи прогнозований рахунок матчу в пабліку «ФК «Динамо Київ» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.
БАЗОВІ ФУНКЦІЇ

 • Голосові та відеодзвінки: робіть безкоштовні голосові і відеодзвінки в високій якості.
 • Чат: обмінюйтеся миттєвими повідомленнями з друзями, навіть з тими, які ще не користуються BiP! Відправте безкоштовне SMS з BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування через BiP. Безкоштовні SMS можна відправляти на будь-який номер lifecell.
 • Груповий чат: Ви самостійно можете створювати групи і вести бесіду одночасно з декількома друзями в одному чаті.
 • Секретний чат: завдяки цій функції повідомлення будуть автоматично видалятися з чату через вказаний Вами час.
 • Меми: Ви можете створювати свої власні меми, для цього всього лише виберіть фотографію з галереї або зробіть нову фотографію і додайте бажаний текст.
 • Місцезнаходження: Ви можете надіслати своє місцезнаходження співрозмовнику або группі. Також Ви можете дозволити бачити Ваше місцезнаходження в онлайн режимі за допомогою опції «Стеж за мною».
ПОСЛУГА «БЕЗКОШТОВНИЙ BIP У РОУМІНГУ»

Абонентам lifecell, надаються спеціальні умови для користування месенджером BiP в роумінгу!

Ви можете скористатися унікальною послугою "Безкоштовний BiP в роумінгу" у більш ніж 70 країнах світу. Детальніше читайте тут.

ПРИЙОМ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ДЗВІНКІВ У BiP

ВИХІДНІ (BiP OUT) ДЗВІНКИ

Це унікальний функціонал додатку, що дозволяє здійснювати дзвінки просто з месенджера BiP за допомогою функції «BiP out виклик», навіть на ті номери, де не встановлено BiP. При здійсненні такого дзвінка будуть витрачатися пакетні хвилини або гроші з мобільного рахунку, залежно від умов вашого тарифного плану. Щоб здійснити вихідний дзвінок, необхідно установити додаток і зареєструватися у ньому з номером lifecell, тоді вибрати необхідний контакт або ввести номер, на який ви бажаєте здійснити виклик, і натиснути «BiP out виклик». Для здійснення дзвінка необхідне підключення до мережі Інтернет (мобільний Інтернет або Wi-Fi мережа).

ПРИЙОМ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ У BiP

Функція вхідних дзвінків в месенджер BiP з будь-якого номеру безкоштовна і працює навіть у роумінгу.

Щоб отримувати дзвінки в месенджер необхідно попередньо ВКЛЮЧИТИ цю функцію, а саме:

1. Відкрити месенджер на вкладці «Профіль».

2. Обрати розділ «Налаштування».

3. Перейти до «Налаштування викликів» і включити функцію «Приймати дзвінки через BiP».

Телефонувати та приймати дзвінки через месенджер BiP дозволяє значно економити на вартості зв’язку в роумінгу, адже майже в 70 країнах світу ви можете користуватися BiP безкоштовно з послугою «Безкоштовний BiP у роумінгу» або використовувати Wi-Fi мережу.

Зверніть увагу! При здійсненні дзвінка через функцію «BiP out виклик» або прийомі вхідного дзвінка в BiP з використанням підключення до мережі Інтернет іншого, ніж телекомунікаційна мережа lifecell, вартість спожитого Інтернет трафіку може бути додатково протарифікована постачальником послуг доступу до Інтернет.

ЗАВАНТАЖТЕ BIP І ОТРИМАЙТЕ 2ГБ 3G ІНТЕРНЕТУ В ПОДАРУНОК*

Після першого завантаження додатка BiP абоненти lifecell отримують приємний сюрприз - 2ГБ 3G Інтернету в подарунок* на 7 (сім) днів для перегляду найцікавіших телеканалів YouTube, Megogo, OLL.TV, DIVAN.TV у вашому мобільному!

*Під фразою «отримайте 2 ГБ 3G Інтернету в подарунок» мається на увазі одноразове нарахування обсягу трафіку в розмірі 2 ГБ за 0,01 грн.

РОЗДІЛ «ІГРИ»

Це спеціальна платформа для користувачів месенджера BiP, яка відкриє Вам світ крутих і цікавих ігор.

Щоб почати грати, зайдіть в додаток BiP в розділ «Ігри».

Зверніть увагу: тарифікація трафіку в розділі «Ігри» відбувається відповідно до умов Вашого тарифного плану.

Популярні товари

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників