Месенджер BiP

BiP - це додаток нового покоління, який надає можливість обмінюватись миттєвими повідомленнями, насолоджуватись голосовими та відео викликами.

Ви можете надсилати миттєво Ваші фотографії, відео, аудіо та повідомлення , спілкуватися з Вашими близькими та друзями, здійснювати голосові чи відео виклики та все це безкоштовно без плати за трафік.

Завантаж додаток BiP та отримай 1Gb 3G Інтернету в подарунок* на 7 днів.

Всі абоненти lifecell можуть користуватися BiP  без плати за трафік та без обмежень. Надсилання SMS з BiP на номери lifecell є безкоштовним.

Вперше в Україні дзвінки через Інтернет на мобільну мережу!

безкоштовно


Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOSта Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:


Дізнатися більше

  • Голосові та відео виклики: За допомогою BiP Ви можете здійснювати безкоштовні голосові та відео виклики високої якості.
  • Таємний діалог: ця функція автоматично видаляє з діалогу надіслані повідомлення через вказаний Вами час.
  • Створення КЕПСів: Ви можете створювати Ваші власні КЕПСИ, обираючи фото з галереї або роблячи нове та надсилаючи його Вашим друзям та близьким.
  • Спілкування з друзями, які не користуються BiP: Ви можете перемістити все Ваше спілкування до BiP навіть з друзями, які ще не встановили додаток! Надішліть безкоштовне SMSз BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування з Вами за допомогою BiP. Безкоштовні SMS можна надсилати на будь-який номер lifecell.
  • Групове спілкування: Ви можете спілкуватися одночасно с багатьма друзями в одному діалозі.
  • Надсилання розташування: Ви можете надіслати Ваше місцеположення співрозмовнику або групі.
  • Дзвінки з BIP на інші номери lifecell – це можливість здійснювати дзвінки прямо з месенджера BiP на мобільну мережу через Інтернет з використанням свого мобільного номеру та діючого тарифного плану! Ця унікальна опція надається всім користувачам BIP, які встановили додаток і зареєструвались в ньому з номером lifecell. Для здійснення дзвінка оберіть необхідний Вам lifecell контакт і натисніть «BIP Out виклик». Також, цією функцією, можна скористатись, знаходячись в роумінгу*.

*для використання домашніх тарифів через BIP в роумінгу, необхідно зареєструватися в Wi-Fi мережі.

Зверніть увагу! Якщо Ви будете використовувати Мобільний Інтернет у роумінгу для дзвінків, тарифікація трафіку буде відбуватися згідно роумінгових тарифів країни перебування.

Якщо Ви абонент lifecell, скористайтесь усіма цими послугами безкоштовно не тільки в Україні, але також у роумінгу у 35 країнах за кордоном! Детально про послугу "Безкоштовний BiP у роумінгу": www.lifecell.com.ua/biproaming

Додатком можуть користуватися абоненти всіх операторів. BiP можуть встановити та використовувати всі користувачі пристроїв на базі iOS 7.0 та пізніших версій, а також Android 4.0 та пізніших версій.

*Під фразою «отримай 1Gb 3G Інтернету в подарунок» мається на увазі надання абоненту lifecell, що завантажив додаток ВІР, одноразового обсягу трафіку в розмірі 1ГБ за 0,01 грн.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 
Club Lifecell
Отримати

Отримуйте подарунки
в додатку "Мій lifecell"

Shake&Win

Заходьте в розділ "Shake & Win" потрусіть смартфон та дізнайтесь, що вам дістанеться:
ГБ, SMS або хвилини.

Google Play Детальніше