Месенджер BiP

BiP - це месенджер, за допомогою якого ви зможете здійснювати:

  • дзвінки всередині BiP
  • дзвінки на всі мобільні номери на території України
  • миттєво обмінюватися фото, відео, аудіо, повідомленнями, документами

Для абонентів lifecell трафік не тарифікується!

Завантажте месенджер BiP та отримайте 5 ГБ на 7 днів.

Як скористатись

Мессенджер BiP доступний для використання на пристроях з операційними системами iOS та Android. Для завантаження натисніть на посилання відповідно до операційної системи Вашого пристрою:

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.1 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.

БАЗОВІ ФУНКЦІЇ

  • Голосові та відеодзвінки: робіть безкоштовні голосові і відеодзвінки в високій якості.
  • Чат: обмінюйтеся миттєвими повідомленнями з друзями, навіть з тими, які ще не користуються BiP! Відправте безкоштовне SMS з BiP на мобільний номер Вашого друга, щоб залучити його до спілкування через BiP. Безкоштовні SMS можна відправляти на будь-який номер lifecell.
  • Груповий чат: Ви самостійно можете створювати групи і вести бесіду одночасно з декількома друзями в одному чаті.
  • Секретний чат: завдяки цій функції повідомлення будуть автоматично видалятися з чату через вказаний Вами час.
  • Меми: Ви можете створювати свої власні меми, для цього всього лише виберіть фотографію з галереї або зробіть нову фотографію і додайте бажаний текст.
  • Місцезнаходження: Ви можете надіслати своє місцезнаходження співрозмовнику або группі. Також Ви можете дозволити бачити Ваше місцезнаходження в онлайн режимі за допомогою опції «Стеж за мною».
ПОСЛУГА «БЕЗКОШТОВНИЙ BIP У РОУМІНГУ»

Абонентам lifecell, надаються спеціальні умови для користування месенджером BiP в роумінгу!

Ви можете скористатися унікальною послугою "Безкоштовний BiP в роумінгу" у більш ніж 70 країнах світу. Детальніше читайте тут.

ПРИЙОМ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ДЗВІНКІВ У BiP

ВИХІДНІ (BiP OUT) ДЗВІНКИ

Це унікальний функціонал додатку, що дозволяє здійснювати дзвінки просто з месенджера BiP за допомогою функції «BiP out виклик», навіть на ті номери, де не встановлено BiP. При здійсненні такого дзвінка будуть витрачатися пакетні хвилини або гроші з мобільного рахунку, залежно від умов вашого тарифного плану. Щоб здійснити вихідний дзвінок, необхідно установити додаток і зареєструватися у ньому з номером lifecell, тоді вибрати необхідний контакт або ввести номер, на який ви бажаєте здійснити виклик, і натиснути «BiP out виклик». Для здійснення дзвінка необхідне підключення до мережі Інтернет (мобільний Інтернет або Wi-Fi мережа).

ПРИЙОМ ВХІДНИХ ДЗВІНКІВ У BiP

Функція вхідних дзвінків в месенджер BiP з будь-якого номеру безкоштовна і працює навіть у роумінгу.

Щоб отримувати дзвінки в месенджер необхідно попередньо ВКЛЮЧИТИ цю функцію, а саме:

1. Відкрити месенджер на вкладці «Профіль».

2. Обрати розділ «Налаштування».

3. Перейти до «Налаштування викликів» і включити функцію «Приймати дзвінки через BiP».

Телефонувати та приймати дзвінки через месенджер BiP дозволяє значно економити на вартості зв’язку в роумінгу, адже майже в 70 країнах світу ви можете користуватися BiP безкоштовно з послугою «Безкоштовний BiP у роумінгу» або використовувати Wi-Fi мережу.

Зверніть увагу! При здійсненні дзвінка через функцію «BiP out виклик» або прийомі вхідного дзвінка в BiP з використанням підключення до мережі Інтернет іншого, ніж телекомунікаційна мережа lifecell, вартість спожитого Інтернет трафіку може бути додатково протарифікована постачальником послуг доступу до Інтернет.

ЗАВАНТАЖТЕ BIP І ОТРИМАЙТЕ 5 ГБ ІНТЕРНЕТУ

Абоненти lifecell при першому завантаженні месенджера BiP отримають 5 ГБ на 7 днів.

Увага! Ця активність не розповсюджується на тарифні плани Віртуального номеру BiP: «Дзвінки додому» та «Віртуальний Номер».

РОЗДІЛ «ІГРИ»

Це спеціальна платформа для користувачів месенджера BiP, яка відкриє Вам світ крутих і цікавих ігор.

Щоб почати грати, зайдіть в додаток BiP в розділ «Ігри».

Зверніть увагу: тарифікація трафіку в розділі «Ігри» відбувається відповідно до умов Вашого тарифного плану.

BiP SOS-пакет

Щоб ви могли дзвонити навіть тоді, коли на рахунку 0 грн, ми створили «BiP SOS-пакет»: 100 хвилин на 1 день для дзвінків з месенджера BiP на всі номери по Україні.


ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Якщо ви наберете чийсь номер і почуєте: «На вашому рахунку недостатньо коштів для здійснення дзвінка», не гайте ні секунди, а одразу набирайте *911#. Ви безкоштовно* отримаєте 100 хвилин до кінця доби для дзвінків з месенджера BiP через функцію BiP Out. Тепер ви можете дзвонити на будь-які номери по Україні, навіть на ті, де не встановлено BiP.


ЯК ЗАМОВИТИ

Наберіть зі свого мобільного телефону *911#1.png.

Натисніть «1», якщо почуєте пропозицію підключити послугу під час дзвінка.


ЯК ДЗВОНИТИ ЧЕРЕЗ ДОДАТОК BIP

100 хвилин надаються лише для дзвінків з BiP, тому обов'язково встановіть цей додаток на смартфон, завантаживши його з Google Play чи App Store.

За допомогою функції «BiP out виклик» можна дзвонити по Україні з месенджера BiP навіть на ті номери, де не встановлено BiP.

Робити це ЛЕГКО!

1) Зайдіть у BiP.

2) Натисніть 1.png на нижній панелі месенджера, наберіть номер, натисніть іконку 1.png та оберіть «ВiP Out виклик».

Приємного спілкування!


ПОВНІ УМОВИ

Безкоштовні* 100 хвилин надаються на строк до кінця доби, в якій їх було замовлено.

Наприклад, якщо ви замовили «BiP SOS-пакет» сьогодні о 5.00, 100 хвилин будуть дійсні до 23.59. Якщо ви замовили «BiP SOS-пакет» о 23.50, 100 хвилин будуть дійсні до 23.59.

Замовити «BiP SOS-пакет» можна не більше 3 разів протягом календарного місяця. Зверніть увагу, що 2-ге замовлення на місяць доступне за умови поповнення основного особового рахунку на будь-яку суму після 1-го замовлення, а 3-тє – за умови поповнення основного особового рахунку на будь-яку суму після 2-го відповідно. Протягом доби 100 хвилин з «BiP SOS-пакет» можна отримати 1 раз.

100 хвилин надаються лише для дзвінків, здійснених на території України через функцію «BiP Out виклик».

Для здійснення дзвінків через «BiP Out виклик» необхідне підключення до інтернету (мобільний інтернет або Wi-Fi мережа).

У випадку здійснення дзвінків з використанням функції «BiP Out виклик», витрачаються першочергово BiP Out хвилини, незалежно від умов тарифного плану.

У межах «BiP SOS-пакет» додатково надається 500 МБ для завантаження месенджера BiP та здійснення дзвінків через «BiP Out виклик».

Послуга доступна для замовлення абонентами, що обслуговуються на діючих індивідуальних тарифних планах передоплаченої форми обслуговування, які уклали з ТОВ «лайфселл» договір про надання телекомунікаційних послуг в усній або письмовій формі, окрім пакетів послуг «Ґаджет Смарт», «Ґаджет Планшет», «Ґаджет Роутер» та «Ґаджет Роутер Плюс» тарифного плану «Ґаджет».

Послуга діє на всій території України. Надання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Умови послуги наведені станом на 09.10.2019.

*Під «безкоштовно» мається на увазі, що послуга надається за плату в розмірі 0.01 грн. з урахуванням всіх податків та зборів.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити