Послуга «Соціальні мережі»

Живіть на повну та діліться найцікавішими фото і відео з друзями у соцмережах!


Послуга «Цифрове спілкування» не доступна для підключення.

Для відключення послуги наберіть *224# і далі пункт «Відключити»

Скористайтесь новою послугою «Online спілкування»

19 грн/ 30 днів

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Дізнатися більше  

Послуга «Соціальні мережі» передбачає надання обсягу інтернет-трафіку для доступу до соціальних мереж Facebook, Instagram, Twitter в межах 2 ГБ на 30 днів. Плата за послугу складає 19 грн, враховуючи всі податки та збори, та сплачується кожні 30 днів. Якщо ваш обсяг інтернет-трафіку, наданого в межах послуги, закінчиться раніше 30-денного періоду, а ви продовжуєте користуватися соціальними мережами, послугу буде подовжено на один день вам буде надано 200 МБ до кінця доби за плату 1,50 грн, враховуючи всі податки та збори. У разі використання 200 МБ до кінця доби, в якій вони були нараховані, Вам буде повторно нараховано 200 МБ за 1,50 грн (кількість повторних нарахувань необмежено).

Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати вартості за подовження користування послугою, послугу буде призупинено на 90 днів. Після поповнення рахунку та за умови, що на рахунку достатньо коштів для сплати вартості послуги «Соціальні мережі», послуга буде автоматично сплачена, а обсяг інтернет-трафіку – нарахований. У разі, якщо на рахунку протягом 90 днів після призупинення дії послуги недостатньо коштів для сплати вартості для подовження послуги хоча б на один день, після закінчення 90-денного терміну послугу буде відключено.

Зверніть увагу! Послуга передбачає доступ без плати за трафік лише до ресурсів соціальних мереж Facebook, Instagram, Twitter за допомогою браузера чи офіційних додатків.


Apple і логотип Apple, App Store є торговими марками Apple Inc., які зареєстровані в США та інших країнах, регіонах. Google Play і логотип Google Play є торговельними марками корпорації Google LLC.

питання та відповіді  

Як підключити та відключити послугу «Соціальні мережі»?

Для підключення послуги «Соціальні мережі» наберіть *123*79# і натисніть кнопку виклику. Для відключення ─ наберіть *112#, зайдіть у меню Додаткові послуги та відкрийте Активні або Очікують оплати. Оберіть Відключити.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Навіщо для послуги «Соціальні мережі» використання офіційних браузерів та додатків?

При використанні офіційних додатків та браузерів інтернет-трафік гарантовано буде використовуватись у межах послуги «Соціальні мережі».

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Якщо дивитися відео або слухати музику в соцмережах Facebook та Instagram, який трафік використовується?

Поки ви користуєтесь додатками Facebook та Instagram (переглядаєте чужі сторіз або рекламу), використовується трафік у межах послуги «Соціальні мережі». Якщо ви перейшли за посиланням на YouTube або інші ресурси, де розміщені відео чи музика, витрачаються пакетні МБ тарифного плану або МБ за додатковими інтернет-послугами, якщо вони підключені.

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
 

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити