Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу"


Отримайте 100 МБ Інтернету в роумінгу на 30 днів для використання в додатку BiP без додаткової плати!


Дзвоніть на будь-які номери за допомогою BiP Out без плати за роумінг!


100 МБ Інтернету - це майже 250 хвилин розмов*!


Послуга доступна в майже 70 країнах.Як скористатись


Просто завантажте додаток BiP через Google Play або App Store:

   

Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) і ділитись яскравими враженнями з друзями та рідними за допомогою додатку BiP.


ЯК ЗАМОВИТИ


Не потрібно нічого замовляти! Для отримання безкоштовних МБ достатньо лише почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) за кордоном у певних країнах.

Для перевірки залишку та терміну дії, наберіть *108*5#1.png.

Дізнатися більше  

Послугою "Безкоштовний BiP у роумінгу" може скористатись кожен індивідуальний абонент lifecell незалежно від використовуваного тарифного плану. Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу" надається без додаткової плати в рахунок вартості першого нарахованого пакету послуг у роумінгу (пакет послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету).

Деталі послуги та перелік країн:

Послуги

Тариф, грн/МБ

Обсяг пакету послуг на 30 днів

Використання Інтернету через додаток BiP на 30 днів

без додаткової плати

100 МБ

Використання Інтернету через додаток BiP після вичерпання пакету послуг і до закінчення 30-денного періоду

базові тарифи у роумінгу

Використання Інтернету не через додаток BiP

базові тарифи у роумінгу

Країни, в яких діє Послуга
Австралія, Австрія, Албанія, Бангладеш, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Великобританія, В'єтнам, Вірменія, Гернсі, Греція, Грузія, Данія, Джерсі, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Індонезія, Ірак, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Китай, Кіпр, Кувейт, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Малайзія, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Пакистан, Польща, Росія, Румунія, Сан-Марино, Саудівська Аравія, Сербія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, США, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чилі, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Шрі Ланка.

Будьте уважні! Зазвичай при використанні якогось одного додатку, як наприклад BiP, неможливо уникнути використання Інтернету іншими додатками чи операційною системою смартфона, через що паралельно зі споживанням безкоштовних МБ через BiP буде також споживатись оплачуваний Інтернет-трафік за базовим тарифом на використання Інтернету в роумінгу у відповідній країні.

*100 МБ дорівнює приблизно 250 хвилинам розмов з розрахунку споживання Інтернет-трафіку під час здійснення голосового дзвінка на швидкості 400 Кбайт/хв, при відео-дзвінках – 5 МБ/хв.

Умови послуги наведені станом на 24.01.2018.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат
Зазирніть під ялинку! New Year

Натискай на подарунки та отримуй:

Усі акції

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників