Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу"


Ділитися яскравими враженнями з рідними та друзями за кордоном тепер краще з BiP!


Отримайте 100 МБ Інтернету в роумінгу на 30 днів для використання в додатку BiP без додаткової плати!


100 МБ Інтернету - це майже 250 хвилин розмов*!


Послуга доступна будь-якому індивідуальному абоненту в більш ніж 50 країнах.


Послуга «Роумінг для всіх»Як скористатись


Просто завантажте додаток BiP через Google Play або App Store:

   

Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) і ділитись яскравими враженнями з друзями та рідними за допомогою додатку BiP.


ЯК ЗАМОВИТИ


Не потрібно нічого замовляти! Для отримання безкоштовних МБ достатньо лише почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) за кордоном у певних країнах.

Для перевірки залишку та терміну дії, наберіть *108*5#1.png.

Дізнатися більше  

Послугою "Безкоштовний BiP у роумінгу" може скористатись кожен індивідуальний абонент lifecell незалежно від використовуваного тарифного плану. Послуга "Безкоштовний BiP у роумінгу" надається без додаткової плати в рахунок вартості першого нарахованого пакету послуг у роумінгу (пакет послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету).

Деталі послуги та перелік країн:

Послуги

Тариф, грн/МБ

Обсяг пакету послуг на 30 днів

Використання Інтернету через додаток BiP на 30 днів

без додаткової плати

100 МБ

Використання Інтернету через додаток BiP після вичерпання пакету послуг і до закінчення 30-денного періоду

базові тарифи у роумінгу

Використання Інтернету не через додаток BiP

базові тарифи у роумінгу

Країни, в яких діє Послуга
Австрія, Азербайджан, Бангладеш, Бельгія, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Великобританія, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Індія, Ірландія, Іспанія, Італія, Казахстан, Канада, Киргизія, Китай, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Македонія, Малайзія, Мальта, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Об'єднані Арабські Емірати, Пакистан, Польща, Португалія, Росія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Таджикистан, Таїланд, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Шрі Ланка.

Будьте уважні! Зазвичай при використанні якогось одного додатку, як наприклад BiP, неможливо уникнути використання Інтернету іншими додатками чи операційною системою смартфона, через що паралельно зі споживанням безкоштовних МБ через BiP буде також споживатись оплачуваний Інтернет-трафік за базовим тарифом на використання Інтернету в роумінгу у відповідній країні.

*100 МБ дорівнює приблизно 250 хвилинам розмов з розрахунку споживання Інтернет-трафіку під час здійснення голосового дзвінка на швидкості 400 Кбайт/хв, при відео-дзвінках – 5 МБ/хв.

Умови послуги наведені станом на 24.01.2018.

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників