Тарифний план «БОМБА»

175 грн/ 30 днів
Як підключитись

Розрахункова вартість – грн/день*

  • На рахунку 150 БОНУСІВ1
  • БЕЗЛІМІТ з функцією BiP Out
  • 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин через функцію BiP Out
  • 1000 хв на 30 днів для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону
  • БЕЗЛІМІТ на соцмережі та месенджери
  • Знижка -15% для студентів lifecell Campus

Замовляйте підписки Basic та Premium тут

Замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Увага! З 04.03.2020 вартість пакету послуг “Бомба Basic” складатиме 175 грн/30 днів. Вам безкоштовно буде надано +5 ГБ для перегляду відео до 30.06.2020.

Безкоштовно обирайте інший доступний тариф до 22.03.2020 (включно).


БОМБА

БОМБА з послугою PREMIUM

Дзвінки на номери lifecell з додатку BiP через функцію BiP Out

БЕЗЛІМІТ

Дзвінки на інші номери по Україні з додатку BiP через функцію BiP Out, хв

30002

Дзвінки на всі номери по Україні з мобільного, хв

10003

Інтернет, ГБ

20 ГБ+ 1 ГБ4 за кожні 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію BiP Out

Відео

1.png

5 ГБ

BiP у роумінгу, МБ

1005

Соцмережі (Facebook, Instagram, Twitter)

Безкоштовно6

Месенджери (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp)

Безкоштовно6

TV+

TV+Cinema+Basic 307

TV+Cinema+Premium 308

lifebox

50 ГБ хмарного сховища7

500 ГБ хмарного сховища8

lifecell Журнали

Підписка на журнали7

Вартість, грн/30 днів

175

200

Розрахункова вартість, грн/день*

5,83

6,67


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.


1Під фразою «На рахунку 150 БОНУСІВ» мається на увазі, що в рахунок вартості початкового пакету абоненту одноразово нараховується 150 бонусів. 1 бонус надає право додатково отримати послуги загальною вартістю 1 грн. Після активації початкового пакету буде нараховано пакет послуг на 30 днів та списано бонуси у кількості, що дорівнюють вартості такого пакету послуг. Залишок бонусів можна використати протягом 60 днів з моменту активації початкового пакету для отримання пакетів послуг та деяких інших телекомунікаційних послуг.

23000 хв/місяць - це 100 хв, що надаються на 1 день. 100 хв x 30 днів становлять 3000хв.

Після використання протягом однієї доби 100 хвилин наданих для дзвінків з додатку BiP через функцію BiP Out, всі наступні дзвінки з додатку BiP через функцію BiP Out протягом такої доби, здійснюються за рахунок 1000 хвилин, наданих для дзвінків з мобільного, що входять до 30-денного пакету послуг тарифного плану «БОМБА».

3В рамках 30-денного пакету послуг абонентам надається 1000 хвилин на місяць для дзвінків на номери будь-яких операторів України (включаючи lifecell) з мобільного, об’єм хвилин буде надаватись після оплати 30-денного пакету послуг.

4Вказаний додатковий інтернет-трафік, нараховується за використання в рамках одного 30-денного пакету послуг кожних 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію BiP Out та діє до кінця строку дії 30-денного пакету послуг, в рамках якого він був нарахований.

5100 МБ BiP в роумінгу надаються при оплаті 30-денного пакету послуг в даному тарифному плані. Детальніше за посиланням.

6Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами та месенджерами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Ви можете користуватися соцмережами Facebook, Instagram і Twitter та месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Telegram без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

7Всі Базові підписки (TV+ Cinema+ Basic 30, lifebox 50 ГБ, lifecell Журнали) надаються БЕЗКОШТОВНО лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг.

8Послуга «PREMIUM» доступна для замовлення лише абонентам, що обслуговуються на умовах тарифного плану «БОМБА». Вартість послуги з усіма податками та зборами становить 25 грн/ 30 днів. Після замовлення послуги, наступна вартість 30 денного пакету послуг буде складати 200 грн. Замовивши послугу «PREMIUM» , абонент отримає можливість активувати такі підписки: lifebox 500 ГБ, TV+ Cinema+Premium 30. Для відключення послуги введіть комбінацію *112#. Після відключення послуги «PREMIUM» та закінчення строку дії оплаченого 30-денного пакету послуг, всі преміум підписки будуть відключені, після чого, абонент повинен самостійно підключити базові підписки відповідно до умов тарифного плану «БОМБА».

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена вартість пакету послуг на 30 днів, надання телекомунікаційних послуг здійснюється за наступними тарифами:

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери lifecellта номери інших операторів, грн/хв (з мобільного та BiP Out)

0.60

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

Обмежено1

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

3 грн за 100 SMS в день користування2

MMS на номери українських мобільних операторів, грн/шт

1.30

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу

1 Після використання Інтернет-пакету послуг до закінчення терміну його дії, доступ до мережі буде обмежений, якщо не підключені інші Інтернет-послуги.

2 Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Дата введення тарифного плану в дію — 01.06.2018. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 14.02.2019.

Активувавши SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

Спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників