150 грн/ 30 днів
Як підключитись
  • БЕЗЛІМІТ з функцією BiP Out*
  • 20 ГБ та +1 ГБ за кожні 60 вихідних хвилин через функцію «BiP Out»
  • 20 хв/доба (600 хв на 30 днів з 27.06.2018 р.) для дзвінків на всі номери по Україні з мобільного телефону
  • БЕЗЛІМІТ на соцмережі та месенджери
  • Підписки на fizy, lifebox, TV+, lifecell Журнали та lifeSport на додачу. Завантажити сервіси та підписки до них тут.
Замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг на 30 днів

Дзвінки на номери lifecell з додатку BiP через функцію «BiP Out»

БЕЗЛІМІТ

Дзвінки на інші номери по Україні з додатку BiP через функцію «BiP Out», хв

3000*

Дзвінки на всі номери по Україні з мобільного, хв/день

20 до 27.06.2018 р.
600 на місяць з 27.06.2018 р.1

Інтернет, ГБ

20 ГБ+ 1 ГБ3 за кожні 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiP Out»

BiP у роумінгу, МБ

100

Соцмережі (Facebook)

Безкоштовно4

Месенджери (Viber, Skype, Telegram, WhatsApp)

Безкоштовно4

fizy

Basic5

TV+

TV+Cinema+Basic 306

lifebox

50 ГБ хмарного сховища7

lifecell Журнали

Щоденна підписка на журнали8

lifeSport9

Вартість, грн/30 днів

150

Музичний
додаток fizy
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).

*3000 хв/місяць або 100 хв/день (3000 хв = 100 хв x 30 днів).

1До 27 червня 2018 року, в рамках 30-денного пакету послуг, абонентам тарифного плану «БОМБА» надається 20-ть хвилин на день для дзвінків на номери будь-яких операторів України (включаючи lifecell) з мобільного.

З 27 червня 2018 року, змінюються умови тарифного плану «БОМБА», а саме, в рамках 30-денного пакету послуг абонентам будуть надаватися 600 хвилин на місяць для дзвінків на номери будь-яких операторів України (включаючи lifecell) з мобільного, замість 20-ти хвилин на день для звінків на номери будь-яких операторів України (включаючи lifecell) з мобільного. Новий об’єм хвилин буде надаватись після оплати наступного 30-денного пакету послуг.

2Вказаний додатковий інтернет-трафік, нараховується за використання в рамках одного 30-денного пакету послуг кожних 60 вихідних хвилин з додатку BiP через функцію «BiP Out» та діє до кінця строку дії 30-денного пакету послуг, в рамках якого він був нарахований.

3Для отримання безкоштовних МБ потрібно почати використовувати один з роумінг пакетів (пакети послуг для дзвінків, SMS-повідомлень або мобільного інтернету) за допомогою додатку BiP. Детальніше тут.

4Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами та месенджерами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook та месенджерами Viber, Skype, WhatsApp, Telegram без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів, або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

5 fizy – це портал для прослуховування актуальної музики/радіо та перегляду популярних відеокліпів. Більше про портал, посилання для завантаження та інформація щодо наповнення пакетів тут. Для абонентів тарифного плану «БОМБА» надається безкоштовна підписка Fizy Basic на місяць.

Ця підписка безкоштовна в рамках тарифного плану «БОМБА» лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг. Замовити іншу підписку за умови знаходження на тарифному плані «БОМБА» неможливо.

6 TV+ – це додаток для перегляду телеканалів та фільмів на смартфоні та планшеті. Більше про портал та посилання для завантаження,та інформація щодо наповнення пакетів тут. Для абонентів тарифного плану «БОМБА» надається безкоштовна підписка TV+ Cinema+ Basic 30. Ця підписка безкоштовна в рамках тарифного плану «БОМБА» лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг. Замовити іншу підписку за умови знаходження на тарифному плані «БОМБА» неможливо.

7 lifebox – це сервіс, де Ви можете зберігати фото, відео та інші файли в безпечному місці та користуватися ними у будь - якій точці світу, де є Інтернет! Більше про портал, посилання для завантаження та інформація щодо наповнення пакетів тут. Для абонентів тарифного плану «БОМБА» надається 50 ГБ хмарного сховища. Ця підписка безкоштовна в рамках тарифного плану «БОМБА» лише за умови сплати вартості 30-денного пакету послуг. Замовити іншу підписку за умови знаходження на тарифному плані «БОМБА» неможливо.

8 lifecell Журнали – це додаток для перегляду більше сотні популярних журналів в електронному вигляді! Деталі про додаток за посиланням. Для абонентів тарифного плану «БОМБА» надається безкоштовна щоденна підписка на журнали. Ця підписка безкоштовна в рамках тарифного плану «БОМБА» лише за умови сплати вартості 30- денного пакету послуг. Замовити іншу підписку за умови знаходження на тарифному плані «БОМБА» неможливо.

8lifeSport – це додаток з онлайн трансляціями матчів з автоматичним оновленням та інформацією про рахунок, голи, картки, заміни, а також статистика матчу та багато іншого. Більше про додаток за посиланням.

ВАЖЛИВО!

1. Керування станом сервісів – *112#;

2. Замовити будь-який інший пакет, крім того, що передбачений в тарифному плані, неможливо;

3. Замовити однойменний пакет двічі неможливо. Якщо ви вже є абонентом «БОМБА» тарифу, підключили собі 50 ГБ хмарного сховища в lifebox додатку, що надається всім абонентам «БОМБА» тарифу, то підключити ще 50 ГБ, що надаються на платній основі, ви вже не зможете.

Для того, щоб перейти на тарифний план «БОМБА», існуючий абонент повинен переконатися, що в нього не замовлено жодної підписки з вказаних вище сервісів.

Також якщо ви вже є абонентом тарифу «БОМБА» та хочете перейти з даного тарифного плану на інший тарифний план. В цьому випадку ви втрачаєте всі раніше отримані підписки на сервіси.

Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих територіях та неконтрольованих територіях може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена вартість пакету послуг на 30 днів, надання телекомунікаційних послуг здійснюється за наступними тарифами:

Голосові послуги

Дзвінки на всі номери lifecellта номери інших операторів, грн/хв (з мобільного та BiP Out)

0.60

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

Обмежено1

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

2 грн за 100 SMS в день користування2

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

1.30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0.80 грн/хв1
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS
(деталі тут)

1 Після використання Інтернет-пакету послуг до закінчення терміну його дії, доступ до мережі буде обмежений, якщо не підключені інші Інтернет-послуги.

2 Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

3 При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 30 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість. Повний перелік груп та країн, що до них входять, а також деталі тарифікації за посиланням.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням всіх податків та зборів.

Дата введення тарифного плану в дію — 01.06.2018. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 01.06.2018.

Активувавши SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників