Акція «Квітневий безліміт»

Цієї весни залишатися на зв’язку важливо, як ніколи. Ми знаємо, що через карантин всі стали більше дзвонити і рідним, і по роботі. Саме тому даруємо вам


БЕЗЛІМІТ для дзвінків

на всі номери по Україні

(міські, мобільні, lifecell)


Встигніть до 30.04.2020 (включно) оплатити пакет послуг за тарифом від 100 грн або замовити його раніше за номером *700# та скористуйтесь безлімітними хвилинами ще у травні.

Нарахування відбувається автоматично – одразу після оплати пакету послуг.

Дізнатися більше

Якщо вартість пакету послуг за вашим тарифним планом більша 100 грн, то, оплативши такий пакет послуг у період з 03.04.2020 р. до 30.04.2020 р. (включно), ви отримуєте безліміт* для дзвінків на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell) на період дії вашого пакету послуг.

Якщо, користуючись кодом *700#, ви замовляєте свій пакет послуг раніше, ніж спливає його період дії, то ви також виконуєте умови акції і отримуєте безліміт.

Зверніть увагу, що акція не діє для тарифних планів: «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд».


Якщо вартість пакету послуг вашого тарифного плану менша 100 грн, ви можете скористатись акцією «Вигідна сотка».


Повні умови

 • Акція із зазначеними умовами діє з 03.04.2020 по 30.04.2020 (включно) на всій території України, за виключенням тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.
 • В акції беруть участь всі абоненти, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передоплачених і контрактних), вартість пакету послуг яких в межах їх тарифного плану складає 100 і більше гривень та які здійснять придбання такого пакету послуг в період проведення Акції.
 • *За умови участі в Акції, абонент отримує безлімітні дзвінки на всі номери по Україні (міські, мобільні, lifecell). При цьому:
  - Обсяг хвилин, що надається за умовами Акції починає використовуватися після використання всього обсягу хвилин включеного до пакету послуг за тарифним планом. (за умови відсутності обсягу хвилин в межах пакету послуг тарифу – акційні хвилини використовуються одразу);
  - При використанні протягом одного дня 100 хвилин, що надаються за умовами Акції, тривалість дзвінків, починаючи з використання 101-ої акційної хвилини становитиме 3 хвилини до кінця доби в якій було використано більше 100 хвилин. Кількість дзвінків необмежена. Це обмеження впроваджується для запобігання використання безлімітних дзвінків з комерційною метою окремими абонентами, що може ускладнити або унеможливити надання послуг іншим абонентам;
  - В пакетах послуг за тарифним планом, які включають безліміт на lifecell, тривалість дзвінків на номери lifecell не обмежується
 • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
 • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити