Акція «Вигідна сотка»

Під час карантину краще дзвонити, а не зустрічатися особисто. Щоб мати достатній запас хвилин без переплати у квітні, скористайтеся акційною пропозицією «Вигідна сотка».

З 03.04.2020 замовляйте 100 хвилин дзвінків на міські та інші мобільні номери1 по Україні на 4 тижні за 15 грн.


З «Вигідною соткою» ви завжди будете на зв’язку!

Дізнатися більше

Як скористатись?


Дзвінки на міські та інші мобільні номери1, хв 100
Вартість, грн/4 тижні 15
Код підключення *190#

1крім абонентських номерів мережі lifecell


Акція діє для всіх абонентів, які обслуговуються на умовах індивідуальних тарифних планів (передоплачених і контрактних), вартість 4-тижневого, 30-денного та 1-місячного пакету послуг яких нижча 100 грн, або які обслуговуються на умовах тарифних планів «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд».

  • Акція із зазначеними умовами діє з 03.04.2020 по 30.04.2020 (включно) на всій території України, крім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.
  • Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролем оператора.
  • Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, зупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Ось вам лайфхак, щоб отримати набагато більше!

Якщо вам не вистачає хвилин і ви не хочете себе обмежувати у розмовах, пропонуємо вам перейти на тарифний план з 4-тижневим, 30-денним або 1-місячним пакетом послуг вартістю 100 грн і більше (окрім тарифних планів «Шалений рік», «Зроби Сам» та «Хендмейд») та взяти участь в акції «Квітневий безліміт». Просто заплативши за свій новий пакет послуг, ви отримаєте безліміт на всі номери по Україні! Більше про акцію «Квітневий безліміт» дізнайтеся тут.


online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

Києво-Святошинський район