Всі новини

BiP Out – дзвінки без плати за роумінг 5 липня 2018

Революція в роумінгу розпочалася!

Відтепер абоненти lifecell, перебуваючи за кордоном, мають можливість дзвонити за допомогою BiP Out без плати за роумінг.

BiP Out - це функція в додатку BiP, за допомогою якої абоненти, навіть перебуваючи за межами України, можуть здійснювати вихідні дзвінки на будь-які:

- мобільні та міські номери всіх операторів України (окрім коротких номерів та номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900, тощо);

- мобільні та міські номери операторів країни перебування та інших країн.

Як відбувається тарифікація дзвінків через функцію BiP Out:

Сплативши пакет послуг за тарифним планом (який діє на території України), абонент може здійснювати BiP Out дзвінки в роумінгу на БУДЬ-ЯКІ номери в Україну (окрім коротких номерів та номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900, тощо) за рахунок хвилин, які надаються в цьому пакеті, або за рахунок доступних грошових коштів на мобільному рахунку (у разі відсутності хвилин) згідно з тарифами на вихідні дзвінки в тарифному плані абонента.

А це означає, що якщо тарифний план включає безлімітні дзвінки на номери lifecell, то абонент може здійснювати BiP Out дзвінки в роумінгу абонентам lifecell без обмежень та без додаткової плати!

Приклад для абонентів тарифного плану “Лайфхак”:

Сплативши 30-денний пакет послуг за 99 грн, ви отримуєте безліміт на lifecell та 150 хв на інші номери по Україні. Знаходячись за межами України, ви можете використовувати ці хвилини для дзвінків в Україну через додаток BiP (за допомогою функції BiP Out) без плати за роумінг.

Крім цього, перебуваючи за кордоном, абоненти lifecell зможуть дзвонити на номери операторів країни перебування та інших країн за тарифами на міжнародні дзвінки.

Для здійснення дзвінка за допомогою функції BiP Out в мобільному додатку BiP необхідно мати доступ до мережі Інтернет (інтернет-пакет за базовими тарифам lifecell у роумінгу, за послугою «Роумінг Пазл» або інший пакет мобільного Інтернету в роумінгу від lifecell).

Функція BiP Out доступна для всіх абонентів lifecell.

Як встановити додаток BiP, дзвонити через функцію BiP Out та інші деталі за посиланням.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити