Послуга «Роумінг Пазл»Користуватися роумінгом кожен день - доступно!

1.png

Персональний пакет послуг

1.png

Обирайте:

  • Крок 1. Країну
  • Крок 2. Термін дії послуги (кількість днів)
  • Крок 3. Мегабайти, хвилини, SMS

Дізнатися більше  

Перевірка залишку хвилин, інтернет-трафіка (МБ) або SMS, а також терміну їх дії: *108*2#

Підключити послугу можливо як в Україні, так і під час перебування за кордоном!

Плата за послугу знімається з основного рахунку в момент підключення послуги «Роумінг Пазл».

При підключенні послуги необхідно обрати:

  • Крок 1. Країну (або групу країн) в якій діє послуга.
  • Крок 2. Кількість днів дії послуги (період дії послуги).
  • Крок 3. Пакети послуг з необхідним обсягом хвилин, інтернет-трафіку та SMS.

Обсяг хвилин, інтернет-трафіку або SMS, який надається в рамках пакетів послуг, використовується тільки в зазначених вище країнах в залежності від обраної групи країн. У всіх інших країнах, а також у разі закінчення терміну дії пакетів послуг або вичерпання обсягу пакетів послуг до закінчення їх терміну дії застосовуються базові тарифи (якщо у Вас немає інших підключених послуг).

Термін дії пакетів залежить від кількості обраних днів при підключенні послуги (3, 8, 11, 15 або 30 днів). Відлік терміну дії кожного з пакетів (хвилин, інтернет-трафіка або SMS) починається в день початку їх використання (за київським часом) в країнах їх дії з урахуванням дня початку користування.

Можливість почати користуватися пакетами послуг зберігається протягом 30 днів з дати підключення послуги (за київським часом). У разі, якщо абонент не почав користуватися пакетами послуг в обраних країнах послуги «Роумінг Пазл» протягом 30 днів з дати підключення такої послуги, надані пакети послуг анулюються. При цьому, кошти, сплачені абонентом за послугу, поверненню не підлягають.

Кожен раз при замовленні будь-якого інтернет-пакету в рамках послуги "Роумінг Пазл" надаються 100 МБ для користування через додаток BiP в роумінгу (в тому числі здійснення дзвінків за допомогою функції BiP Out). Термін дії 100 МБ для додатка BiP відповідає терміну дії обраного пакету інтернет-трафіка і відлік терміну його дії починається одночасно з моментом початку користування пакетом інтернет-трафіка.

Під «подарунком» слід мати на увазі, що інтернет-трафік в розмірі 100 МБ для використання мобільного додатка BiP в роумінгу надається абоненту на термін дії обраного інтернет-пакету (включаючи день нарахування) без додаткової плати за рахунок вартості послуги «Роумінг Пазл».

SMS, які надаються в рамках пакету послуг, використовуються для відправки SMS на всі мобільні мережі світу. Хвилини, що надаються в рамках пакету послуг, використовуються для дзвінків в Україну, всередині країни перебування, а також при вхідних дзвінках з будь-яких операторів світу. Вартість вихідних дзвінків в інші країни (крім України і країни перебування) - 100,00 грн/хв.

Послуга «Роумінг Пазл» доступна всім абонентам індивідуальної передплаченої форми обслуговування.

Умови послуги наведено станом на 27.02.2019 року.

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням всіх податків і зборів.

питання та відповіді  

Як замовити додатковий пакет послуг?

Якщо Вам потрібен додатковий обсяг хвилин, інтернет-трафіка або SMS (в цій або іншій групі країн), то Вам необхідно підключити ще одну послугу (для цієї чи іншої групи країн) на сайті.

Зверніть увагу, що при замовленні додаткових пакетів послуг до початку користування попередніми пакетами, термін дії додаткових пакетів буде таким, як у попередніх пакетів.

Якщо Ви замовили пакети послуг для однієї групи країн в різні дні, то такі пакети послуг не об'єднуються. При наявності декількох пакетів послуг, буде використовуватися той пакет послуг, який був замовлений раніше.

Якщо Ви в один день замовили кілька послуг в одній групі країн, то обсяги пакетів хвилин, інтернет-трафіка або SMS всіх пакетів сумуються і надаються на термін дії, обраний при першому замовленні. Наприклад, Ви замовили на 8 днів 500 МБ і вирішили в цей же день замовити додатково 300 МБ. Тоді у Вас буде 800 МБ на 8 днів.

Як тільки Ви почнете користуватися будь-яким з пакетів (хвилин, інтернет-трафіка або SMS) у відповідній групі країн, тоді Ви зможете замовити додатковий пакет відповідних послуг на будь-яку кількість днів (3, 8, 11, 15 або 30 днів).

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Чи можна скористатися послугою "Роумінг Пазл" якщо підключена інша роумінг послуга?

Так.

Якщо Ви почали користуватися пакетом послуг згідно з базовими тарифами і в цей день підключили послугу «Роумінг Пазл», то спочатку використовується залишок нарахованих пакетів послуг за базовими тарифами, а потім за послугою «Роумінг Пазл».

Чи відповіли ми на ваше питання?
Ви відповіли .  
 
Налаштування мобільного Інтернету в роумінгу

Перед поїздкою за кордон, перевірте, будь ласка, чи вказана в налаштуваннях точка доступу (APN): internet.

Для цього перейдіть:

- iPhone та iPad:

  • Параметри > Стільникові дані > Опції стільникових даних > Стільникова мережа > точка доступу (APN): internet

- Android:

  • Налаштування > Мобільні мережі (Інші мережі, Ще) > Назва точки доступу (APN): internet
  • Налаштування > Підключення (Бездротові мережі, Ще, Більше > Мобільні мережі (Інші мережі, Ще) > Назва точки доступу (APN): internet
 
 

спеціальні пропозиції

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити