BiP Out – дзвінки без плати за роумінгBiP Out – революція в роумінгу розпочалася!

Дзвінки в роумінгу за ціною звичайних дзвінків в Україні тепер доступні за допомогою BiP Out!

Просто встановіть додаток BiP та дзвоніть всім без плати за роумінг!BiP Out - це функція в додатку BiP, за допомогою якої ви можете здійснювати вихідні дзвінки в роумінгу на будь-які:

- мобільні та міські номери всіх операторів України (окрім коротких номерів та номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900, тощо);

- мобільні та міські номери операторів країни перебування та інших країн.

Як скористатись


Якщо ви ще встановили додаток BiP, зробіть це через Google Play або App Store та зареєструйтесь за номером lifecell. Після цього: 

  • відкрийте BiP та натисніть на іконку виклику;
  • оберіть номер телефону зі списку контактів або введіть вручну;
  • натисніть кнопку BiP Out виклик.

Додаток доступний для пристроїв на базі iOS 7.0 і вище, а також Android 4.0 і вище.

Месенджер BiP доступний для абонентів всіх мобільних операторів України.


Як відбувається тарифікація дзвінків через функцію BiP Out:

Сплативши пакет послуг за вашим тарифом (який діє на території України), ви можете здійснювати BiP Out дзвінки в роумінгу на БУДЬ-ЯКІ номери в Україну (окрім коротких номерів та номерів, які починаються на 0700, 0800, 0900, тощо) за рахунок хвилин, які надаються в цьому пакеті, або за рахунок доступних грошових коштів на мобільному рахунку (у разі відсутності хвилин) згідно з тарифами на вихідні дзвінки вашого тарифного плану, наче ви телефонуєте із України.

Це означає, що якщо ваш тарифний план включає безлімітні дзвінки на номери lifecell, то ви можете здійснювати BiP Out дзвінки в роумінгу абонентам lifecell без обмежень та без додаткової плати!

Тарифікація дзвінків на номери операторів країни перебування та інших країн здійснюється за тарифами на міжнародні дзвінки, наче ви телефонуєте із України.

Для здійснення дзвінка за допомогою функції BiP Out в мобільному додатку BiP необхідно мати доступ до мережі Інтернет (інтернет-пакет по базовим тарифам lifecell в роумінгу, за послугою «Роумінг Пазл» або інший пакет мобільного Інтернету в роумінгу від lifecell).

Перевірка залишку хвилин за вашим тарифним планом: *121#.

Функція BiP Out доступна для всіх абонентів lifecell.

Умови послуги наведені станом на 05.07.2018.

Дізнатися більше  

BiP Out - функція месенджера BiP, яка забезпечується LIFECELL VENTURES COÖPERATIEF U.A. ТОВ «лайфселл» надає абоненту послугу завершення викликів, ініційованих абонентом за допомогою функції «BiP Out виклик» у мобільному додатку «BiP», яка тарифікується відповідно до тарифного плану абонента. Під фразою «Дзвоніть всім» мається на увазі можливість здійснювати виклик на номери будь-яких операторів мобільного (рухомого) та фіксованого зв’язку окрім скорочених номерів та глобальних телекомунікаційних послуг (номерів, які починаються на 0 700, 0 800, 0 900, тощо). При ініціюванні абонентом виклику за допомогою функції BiP Out, всі такі виклики, в тому числі ініційовані за межами території України, тарифікуються за національними або міжнародними тарифами (в залежності від напрямку виклика), а роумінгові тарифи на виклики не застосовуються. Плата за Інтернет-трафік, спожитий при використанні функції BiP Out, може бути додатково стягнута постачальником послуг доступу до Інтернету.

Щоб здійснити дзвінок за допомогою функції BiP Out, потрібно відкрити додаток BiP, перейти в меню «Виклики», обрати або ввести номер та натиснути іконку виклику.

Після цього натисніть на «BiP Out виклик». Якщо у абонента, до якого ви телефонуєте, не встановлений додаток BiP, дзвінок здійснюється автоматично після натискання на іконку виклику.

Щоб зателефонувати на номер, якого немає у списку контактів, його потрібно ввести, обравши наступну іконку меню:


Розташування іконки на AndroidРозташування іконки на iOS

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат
Зазирніть під ялинку! New Year

Натискай на подарунки та отримуй:

Усі акції

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників