Акція «6 тижнів»


Сплачуйте за пакет послуг у тарифі «Лайфхак» лише раз на 6 тижнів! Придбайте стартовий пакет з тарифним планом «Лайфхак» або перейдіть на нього зі свого поточного тарифного плану і кожен раз до 31.12.2019 (включно), отримуйте пакет послуг «Лайфхак» не на 4, а на цілих 6 тижнів.

100 грн

Як скористатись


 • Акція «6 тижнів» діє з 27.02.2019 до 31.12.2019 (включно) для індивідуальних абонентів lifecell, які обслуговуються на умовах тарифного плану «Лайфхак» передплаченої форми обслуговування.
 • Взяти участь в акції, можливо до 04.06.2019 (включно).
 • Після підключення і до 31.12.2019 (включно) пакет послуг «Лайфхак» буде надаватися на збільшений термін - 6 тижнів (замість 4 тижнів), вартість пакета послуг і його наповнення при цьому залишається без змін.
 • Для того, щоб взяти участь в акції «6 тижнів» необхідно:
  - Активувати початковий пакет з тарифним планом «Лайфхак». Вартість участі в акції окремо не стягується і входить в рахунок першого замовленого пакета послуг.
  - Активувати будь-який інший початковий пакет та змінити тарифний план на «Лайфхак» протягом 3-х днів після активації початкового пакету (включаючи день активації початкового пакету). Вартість участі в акції окремо не стягується і входить в рахунок першого замовленого пакета послуг.
  - Існуючі абоненти тарифного плану «Лайфхак», з пакетом послуг «Лайфхак», передплаченої форми обслуговування можуть підключитись до акції «6 тижнів», набравши код *389# і натиснувши кнопку виклику, або активувавши пропозицію на офіційній веб-сторінці lifecell.ua, одноразово сплативши при цьому 100 грн. (з урахуванням всіх податків та зборів). Пакет послуг на 6 тижнів, буде нараховано при списанні наступної плати за пакет послуг «Лайфхак».
 • Акція з зазначеними умовами діє по всій території України. Надання послуг на тимчасово окупованих і неконтрольованих територіях України може бути обмежено або неможливо в зв'язку з обставинами, які перебувають поза впливом і контролю оператора.
 • Абоненти можуть припинити брати участь в акції набравши код *112#і кнопка виклику.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити