Тарифний план "Шалений Рік"

400 грн/ 360 днів

Розрахункова вартість – грн/день*

48 ГБ швидкісного Інтернету та безліміт на номери lifecell лише за 400 грн на рік!

Як підключитись

Інформуємо, що з 23 вересня 2022 року ваш тариф «Шалений Рік» припиняє свою дію. Дякуємо за користування цим тарифом, далі ви будете обслуговуватися на умовах тарифу «Просто Лайф. Регіон 2020» зі збільшеним пакетом послуг та розширеним регіоном дії.

Ппакет послуг на 4 тижні включає:

·  3 ГБ

·  300 хв на всі мобільні номери по Україні  (включаючи lifecell), після використання яких надається безліміт на lifecell.

Вартість пакету послуг на 4 тижні становить 90 грн, якщо номер зареєстровано/персоніфіковано – 80 грн. Детальні умови за посиланням.


Плата за новим тарифом буде списана тільки після використання вже оплачених пакетів послуг за поточним тарифом. Кількість оплачених періодів пакетів збережеться, але вони будуть нараховуватись згідно з умовами нового тарифу.

Починаючи з 23 вересня ви отримаєте SMS про початок обслуговування на новому тарифі.

До 31 жовтня 2022 року включно ви маєте можливість безкоштовно змінити тариф на будь-який інший, доступний для підключення. Оплачені за попереднім тарифом послуги зберігаються згідно з періодом їхньої дії.

Пакет послуг на кожні 30 днів протягом року1

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Інтернет

2 ГБ + 1 ГБ2

1.png


2 ГБ

Месенджер BIP

Безліміт

Вартість, грн/360 днів

400 грн

Розрахункова вартість, грн/день*

1,11


* Розрахункова вартість за день пакета послуг – це орієнтовна вартість, розрахована за 1 день пакета послуг шляхом ділення вартості такого пакета послуг на період його дії (кількість днів) та округлення до копійок. Розрахункова вартість за день пакета послуг наведена з інформаційною метою для можливості співставлення споживачами вартості різних пакетів послуг і не може бути сплачена окремо; оплата вартості пакета послуг здійснюється лише у повному обсязі.

1Мається на увазі щомісячне нарахування зазначеного пакету послуг після сплати абонентської плати за тарифним планом у розмірі 400 грн/360 днів.

21 ГБ Інтернету надається додатково до 30-денного пакету послуг один раз на 30 днів після кожної сплати абонентської плати на 360 днів.

Фраза «Рік розмов та інтернету» є рекламним слоганом спрямованим на просування тарифного плану «Шалений рік», згідно якого нарахування пакетів послуг здійснюється протягом 360 днів.

Пакет послуг із зазначеними умовами та перехід на тарифний план «Шалений рік» діє на всій території Донецької, Закарпатської, Івано-Франківської, Луганської, Кіровоградської, Полтавської, РівненськоЇ, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Чернівецької областей та Криворізького району і міста Кривий Ріг Дніпропетровської області. Надання телекомунікаційних послуг на тимчасово окупованих територіях та окремих територіях, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться по за межами впливу та контролю оператора.

Інформацію про райони, в межах яких діє пакет послуг, наведено станом на 16.07.2020 без урахування положень Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020.

У випадку користування послугами поза межею території дії цього тарифного плану, пакет послуг не використовується та застосовуються тарифи понад пакет послуг.


Стартові пакети, що були активовані після 1 жовтня 2018 року, будуть автоматично активовані на стартовому пакеті «Універсальний без першого місяця включеного». Абонентові необхідно буде лише обрати тарифний план із запропонованих в стартовому пакеті та внести необхідну плату.

Дізнатися більше  

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн/хв

1,001

Плата за з’єднання, грн

0

Послуги передачі даних

Доступ до Інтернету

10 грн за 250 МБ на 5 днів2

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

100 SMS за 3 грн в день користування3

Міжнародні дзвінки

Тарифи в роумінгу


1За наявності на рахунку суми більшої ніж 2 коп, але недостатньої для оплати хвилини вихідного та/або переадресованого дзвінка за стандартною вартістю, абоненту нараховується кількість секунд, відповідна до залишку коштів на рахунку (з розрахунку вартості 1 сек=0,016666 грн).

2Надані 250МБ можна використати протягом 5 днів, починаючи з дня користування. Якщо ви використаєте 250МБ раніше, Вам будуть надані наступні 250МБ на аналогічних умовах. У випадку відсутності 10 грн на рахунку, тариф на Інтернет - 0,4 грн/МБ.

3Починаючи із 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Для отримання послуг, передбачених відповідним пакетом, необхідно поповнити рахунок та сплатити вартість пакету послуг.


Дата введення тарифного плану в дію — 19.07.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану — 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 04.11.2020 р.

Активувавши цю SIM-картку lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

ТОВ «лайфселл» залишає за собою право призупиняти нарахування бонусів/анулювати бонусний рахунок в односторонньому порядку без узгодження з користувачем послуг у разі порушення таким користувачем законодавства України.

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити