Тарифний план «Лайфхак»

99 грн/ 30 днів
Як підключитись
  • ДЛЯ НОВИХ АБОНЕНТІВ ПЕРШИЙ МІСЯЦЬ БЕЗКОШТОВНО!1
  • Безліміт на lifecell
  • Збільшений пакет послуг при повторному замовленні 30-денного пакету послуг до закінчення строку дії попереднього
  • 20 ГБ + використані ГБ в попередньому 30-денному пакеті послуг Інтернету
  • 150 хв на інші мережі по Україні
  • 150 SMS по Україні
Замовити
Тарифи наведено у гривнях з урахуванням ПДВ та Пенсійного збору.

Пакет послуг на 30 днів

Лайфхак

Лайфхак Плюс

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на інші мережі по Україні, хв

150 +302

300 + 502

Інтернет

20 ГБ + використані ГБ
в попередньому 30-денному пакеті послуг

30 ГБ + використані ГБ
в попередньому 30-денному пакеті послуг

SMS по Україні

150 +302

300 + 502

Соцмережі

Безкоштовно3

Вартість, грн/30 днів

99

149

Повторне замовлення пакету послуг/30 днів

*700#1.png

Перехід з інших тарифних планів

*705#1.png

*750#1.png

Музичний
додаток fizy
Месенджер BiP Хмарне
сховище lifebox
Мій lifecell

Абоненти lifecell можуть користуватись вище вказаними Додатками без плати за трафік. Завантаження з App Store та Google Play (завантаження тарифікується відповідно до умов тарифного плану).

Використовуйте лайфхаки від lifecell на повну!

1. Качайте та отримуйте ще більше ГІГАБАЙТІВ! 

Використовуйте більше Інтернет-трафіку в рамках наданого 30-денного пакету послуг, та отримуйте збільшений пакет послуг на 30 днів.

Наприклад:

  • В першому 30-денному пакеті послуг, Ви використали 15 ГБ Інтернет-трафіку, при нарахуванні наступного 30-денного пакету послуг, Вам буде надано 35 ГБ (15 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).
  • Після чого, якщо Ви використаєте усі 35 ГБ, то при нарахуванні наступного 30-денного пакету послуг, отримаєте вже 55 ГБ (35 ГБ що були використані в попередньому пакеті послуг та ще 20 ГБ в рамках пакету послуг, що замовляється).
2. Сплачуйте раніше та отримуйте збільшений пакет послуг! 

Замовляйте наступний 30-денний пакет послуг до закінчення строку дії попереднього та отримуйте додатково 30 або 50 хвилин для дзвінків на інші мережі та 30 або 50 SMS по Україні за ту ж саму вартість, відповідно до нарахованого пакету послуг «Лайфхак» або «Лайфхак Плюс». Для повторного замовлення набирайте *700#. Замовляти 30-денний пакет послуг можна не частіше ніж один раз на день.

3. Завантажуйте BiP та спілкуйтесь без обмежень!

Телефонуйте на будь-які мобільні номери по Україні. Спілкуйтесь, пишіть, відправляйте файли навіть без грошей на рахунку.

4. Використовуйте безкоштовний додаток fizy та слухайте найпопулярніші радіостанції України! 

Музичний додаток fizy запам’ятовує ваші улюблені радіостанції, дозволяючи одразу ж відкривати їх наступного разу.

5. Залишайтесь завжди онлайн! 

Користуйтесь соціальною мережею Facebook без плати за трафік. Доступ надається в рахунок плати за 30-денний пакет послуг.

6. Використовуйте додаток lifebox та зберігайте фото, відео та інші файли! 

Отримайте безпечне зберігання інформації з доступом з будь-якої точки світу, де є Інтернет.

7. Встановлюйте додаток «Мій lifecell» та отримуйте подарунки з акцією Shake&Win! 

Отримайте доступ до загальної інформації за номером. Легко управляйте тарифами або додатковими послугами та іншими функціями.


Під фразою «Кількість гігабайтів визначаєте Ви» мається на увазі, що абонент своїми діями, а саме використанням інтернет трафіку в попередньому 30-денному пакеті послуг тарифу «Лайфхак», визначає кінцеву кількість інтернет трафіку, яка буде надана йому в наступному 30-денному пакеті послуг. Кінцева кількість інтернет трафіку, що надається в рамках 30-денного пакету послуг, складається з гарантованих 20 ГБ для пакету послуг «Лайфхак» або 30 ГБ для пакету послуг «Лайфхак Плюс» та обсягу інтернет трафіку, який абонент використав в рамках попереднього 30-денного пакету послуг тарифу «Лайфхак».


Дані щодо обсягу інтернет трафіку, яку абонент використав в рамках попереднього 30-денного пакету послуг тарифу «Лайфхак», фіксуються та зберігаються протягом 30 днів. Тобто, у випадку, якщо з моменту закінчення останнього 30-денного пакету послуг пройшло більше ніж 30 днів, то при замовленні нового 30-денного пакету послуг буде нараховано інтернет трафік у розмірі 20 ГБ для пакету послуг «Лайфхак» або 30 ГБ для пакету послуг «Лайфхак Плюс».

1Під фразою «Перший місяць безкоштовно» мається на увазі, що вартість першого 30-денного пакету послуг включена у вартість початкового пакету.

2Якщо абонент за допомогою коду *700#1.png замовить 30-денний пакет послуг, до моменту закінчення строку дії попереднього, йому буде додатково нараховано 30 або 50 хвилин для дзвінків на інші мережі та 30 або 50 SMS по Україні за ту ж саму вартість, відповідно до нарахованого пакету послуг «Лайфхак» або «Лайфхак Плюс».

3Під словом «безкоштовно» мається на увазі, що доступ надається в рахунок плати за пакет послуг на 30 днів. Якщо плату за Пакет послуг на 30 днів за тарифним планом не сплачено, то отримані/передані дані при користуванні соціальними мережами будуть тарифікуватися згідно умов тарифного плану. Ви можете користуватися соціальною мережею Facebook без обмежень, без додаткової плати і не витрачаючи пакетні мегабайти! Для цього користуйтесь лише офіційними додатками для планшетів та смартфонів або мобільними чи веб-версіями сайтів соціальних мереж.

Дізнатися більше  

Якщо не сплачена плата за пакет послуг на 30 днів, нараховується денні Пакети послуг.

Денний Пакет послуг

Лайфхак
початковий

Лайфхак Плюс

3G+ Інтернет

150 МБ

300 МБ

Дзвінки на lifecell

Безліміт

Дзвінки на інші мережі по Україні, хв

5

10

Вартість, грн/доба

5

7

Тарифи понад Пакет послуг

Голосові послуги

Дзвінки на номери lifecell та номери інших операторів України, грн

0,60

Послуги обміну повідомленнями

SMS на номери українських мобільних операторів, грн

100 SMS за 2 грн в день користування1

MMS на номери українських мобільних операторів, грн

1,30

Міжнародні дзвінки

Міжнародні дзвінки

від 0,802 грн/хв
(деталі тут)

Тарифи в роумінгу

Дзвінки у роумінгу

від 25 грн / 10 хв
(деталі тут)

Інтернет у роумінгу

від 30 грн / 100 МБ
(деталі тут)

SMS у роумінгу

від 20 грн / 15 SMS
(деталі тут)


1Нараховується пакет зі 100 SMS, який діє до кінця доби (за київським часом). Починаючи з 101-ої SMS за добу, вартість становитиме 1 грн за кожне SMS.

2При здійсненні міжнародного дзвінка в країну, що входить до першої групи, буде нараховано 25 хвилин для дзвінків у країни першої групи за 20 грн на 30 днів. Наведена вартість хвилини є інформативною та розрахована шляхом ділення вартості нарахованих хвилин на їхню кількість. Повний перелік груп та країн, що до них входять, а також деталі тарифікації за посиланням.


Тарифний план із зазначеними умовами діє по всій території України.

Отримання послуг на тимчасово окупованих та неконтрольованих територіях України може бути обмежене або неможливе у зв’язку з обставинами, що знаходяться поза межами впливу та контролю оператора.

Дата введення тарифного плану в дію — 22.11.2017 р. Мінімальний строк дії тарифного плану— 7 днів з дати його введення в дію.

Умови тарифного плану наведено станом на 17.05.2018.

Активувавши SIM-карту lifeсell, споживач підтверджує, що ознайомлений і згоден з Умовами і порядком надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл», порядком застосування обраних ним тарифів, отримав необхідну, доступну, достовірну інформацію про телекомунікаційні послуги, їх кількість, якість, асортимент, а також про їх виробника (виконавця, продавця).

Оператор залишає за собою право встановлювати та змінювати тарифи (тарифні плани) на свої послуги відповідно до Закону України «Про телекомунікації», змінювати перелік таких послуг, а також змінювати умови, строки проведення акцій, достроково припиняти, призупиняти термін їх проведення в односторонньому порядку тощо відповідно до Умов і порядку надання телекомунікаційних послуг ТОВ «лайфселл».

Детальні умови тарифікації, мінімальний строк та додаткові умови надання послуг, що стосуються цього тарифного плану.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників