4.5G від lifecell

Акція «4.5G від lifecell» (надалі – Акція) проводиться з 01.06.2018 року по 31.12.2018 року включно (далі – Період дії Акції).

Дізнатися більше

Відповідно до умов Акції:

  • У рахунок плати за пакет послуг тарифного плану, на якому обслуговується Абонент-Учасник Акції та яка сплачена за період, який передує даті нарахування акційного трафіку. Учасникам Акції буде одноразово нараховано 4.5 ГБ інтернет трафіка. Строк використання нарахованого відповідно до умов Акції додаткового інтернет трафіка (надалі – «Акційний трафік») – 7 (сім) днів включаючи день нарахування.
  • Учасниками Акції є всі діючі Абоненти, які протягом останнього повного календарного місяця користувалися послугами ТОВ «лайфселл» переважно в населеному пункті, в якому стає доступним покриття ТОВ «лайфселл» з використанням технології  4.5G (LTE-Advanced Pro) в частотному діапазоні 1800 МГц.
  • Нарахування Акційного трафіка здійснюється в день, коли у відповідному населеному пункті стає доступним покриття ТОВ «лайфселл» з використанням технології  4.5G (LTE-Advanced Pro) в частотному діапазоні 1800 МГц.
  • Нарахований Акційний трафік поширюється на технології доступу мережі інтернет 2G (EDGE), 3G, 4.5G (LTE-Advanced Pro).
  • Територія проведення Акції – вся територія України окрім тимчасово окупованих територій. ТОВ «лайфселл» на власний розсуд визначає населені пункти та дати, коли покриття ТОВ «лайфселл» з використанням технології 4.5G (LTE-Advanced Pro) в частотному діапазоні 1800 МГц стане доступним в них та публікує таку інформацію на сайті www.lifecell.ua.

ТОВ «лайфселл» має право змінювати умови та Період дії акції за умови повідомлення про це за 7 календарних днів до впровадження таких змін на своєму веб-сайті www.lifecell.ua та/або у інший спосіб встановлений законодавством України.

Рішення оператора з усіх питань, пов'язаних з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка   Online чат
Зазирніть під ялинку! New Year

Натискай на подарунки та отримуй:

Усі акції

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників