Вболівай за ФК «Динамо Київ» з лайфселл

Починаючи з 02.08.2017 р. всі абоненти ТОВ «лайфселл», які «підписалися» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Пабліки» месенджера (мобільного додатку) BiP, та які в день офіційного матчу за участю «ФК «Динамо Київ» надішлють у пабліку свій прогноз рахунку, з яким завершиться матч, після завершення такого матчу отримають по 1 ГБ Інтернету за кожен гол, що було забито командою ФК «Динамо Київ» у ворота противника та додатково 3 ГБ Інтернету за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі (надалі – акційний інтернет-трафік). Обсяг акційного інтернет трафіка за кожен окремий матч сумується та нараховується автоматично на наступний робочий день після матчу.

Завантажуйте месенджер BiP для iOS та Android:

Дізнатися більше

Деталі:

  • Акція діє з 02.08.2017 р. до 31.08.2020 р.
  • В Акції можуть брати участь всі абоненти lifecell, які підписалися на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Пабліки» месенджера BiP.
  • За кожен гол забитий «ФК «Динамо Київ» у ворота противника нараховується 1 ГБ Інтернету (включаючи голи, забиті в серії післяматчевих пенальті), а також за перемогу ФК «Динамо Київ» в матчі додатково нараховується ще 3 ГБ Інтернету. Гігабайти сумуються та нараховуються на наступний робочий день після матчу. Нарахування гігабайтів інтернету здійснюється в рахунок наступної плати за послуги.
  • Строк дії нарахованого акційного інтернет-трафіку становить 7 (сім) календарних днів з дня нарахування. Даний обсяг інтернет трафіку має найвищий пріоритет та використовується в першу чергу.
  • Невикористаний обсяг акційного трафіку протягом строку його дії, буде автоматично анульований.
  • Про нарахування акційного трафіка абоненти будуть проінформовані за допомогою текстових повідомлень (SMS).
  • У випадку, якщо абонент lifecell «відписався» від пабліка «ФК «Динамо Київ» в месенджері BiP, такий абонент втрачає право в подальшому отримувати акційний трафік на умовах цієї акції.
  • Акційний трафік за кожен матч нараховується тільки тим абонентам, що були «підписані» на паблік «ФК «Динамо Київ»» у розділі «Відкривай» месенджера BiP та надіслали у пабліку прогнозований рахунок матчу в день матчу, до моменту його початку.
  • Прогнозований рахунок матчу необхідно надіслати в форматі: Х:Х або Х-Х (прогнози надіслані в будь-якому іншому форматі враховані не будуть).
  • Надсилаючи прогнозований рахунок матчу в пабліку «ФК «Динамо Київ» в розділі «Відкривай» месенджера (мобільного додатку) BiP абонент дає свою згоду на участь в даній акції та ознайомленість з її умовами.

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

Виберіть вид вашого бізнесу

До 75 співробітників

або

Більше 75 співробітників

 

м. Київ