Всі новини

lifecell знімає бар’єри та дарує безлімітні розмови на всі номери по Україні з акцією «Квітневий безліміт» 3 квітня 2020

lifecell запустив акцію «Квітневий безліміт» та надав українцям у період карантину можливість спілкуватися без обмежень за допомогою голосових дзвінків на всі номери по Україні: власної мережі, міські та інших мобільних операторів. Додатково оператор запустив акцію «Вигідна сотка».


За умовами акції «Квітневий безліміт» lifecell в період з 03.04. до 30.04.2020 надає абонентам, у яких вартість пакету послуг по тарифу складає від 100 грн і більше, сплативши його протягом квітня, отримати безлімітні дзвінки на всі номери по Україні (міські, мобільні інших мереж та lifecell) на період дії пакету послуг від дня його оплати.


Аби стати учасником цієї акції, абоненту не потрібно нічого додатково активувати чи підключати - необхідно лише сплатити вартість пакету послуг поточного тарифного плану у період дії акції. Таким чином, сплативши вартість пакету послуг навіть наприкінці квітня, можна здійснювати безлімітні дзвінки у травні до завершення періоду дії нарахованого пакету послуг. Ця акція доступна мільйонам абонентів і охоплює наразі понад 30 активних тарифних планів lifecell.


Водночас, користувачі тарифних планів з вартістю пакету послуг до 100 грн в період з 03.04. до 30.04.2020 можуть скористатися акцією «Вигідна сотка» та придбати 100 хвилин за 15 грн на 4 тижні для дзвінків по Україні на міські номери та номери інших мобільних операторів. Кількість придбань у період дії акції не обмежена.


Обидві акції діють для усіх користувачів з індивідуальними тарифними планами, але не охоплюють корпоративних абонентів оператора. Акція «Квітневий безліміт» не розповсюджується на тарифні плани «Шалений рік», «ХендМейд» та «Зроби сам». Користувачі даних тарифних планів можуть підключити акцію «Вигідна сотка».


Детальніше про акцію «Квітневий безліміт» - https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/kvitnevyi-bezlimit/


Детальніше про акцію «Вигідна сотка» - https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/aktsii/vygidna-sotka/

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити