Всі новини

lifecell розпочав відбір на програму стажування Jump into life:) 20 вересня 2021

Діджитал-оператор lifecell розпочинає набір до соціально-освітньої програми Jump into life:). Заявки на участь можна надсилати до 31 грудня 2021 року.


Jump into life:) ― це соціально-освітня програма мобільного оператора lifecell, завдяки якій він залучає до своєї команди талановиту молодь і сприяє розвитку молодих українських професіоналів.

Беручи участь у цій програмі, студенти ознайомлюються з повним циклом ведення бізнесу, реалізовують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в корпоративну культуру роботи міжнародної компанії. Стажування можна пройти за такими напрямами: телеком-спеціальності, IT, маркетинг, зв’язки з громадськістю, аудит, економіка, фінанси, юриспруденція, продажі, адміністративні спеціальності.

За кожним із «джамперів» закріплюється індивідуальний ментор з-поміж найдосвідченіших професіоналів компанії. Упродовж стажування він ділиться зі студентом своїми знаннями і досвідом, а також надає зворотний зв’язок. Під керівництвом менторів студенти беруть участь у реалізації бізнес-завдань. Окрім того, «джампери» відвідують професійні тренінги та майстер-класи. Графік програми узгоджується індивідуально між студентом і ментором. Це дозволяє молодим професіоналам брати участь у програмі та водночас продовжувати навчання у виші в звичному режимі.


Детальніше про Jump into life:) можна дізнатися в ролику нижче.Етапи реалізації:

  1. 15 вересня-31 грудня 2021 року ― відбір учасників програми: збір та опрацювання заявок, проведення телефонних співбесід, інтерв’ю з менторами та фінальної бізнес-гри.Для подання заявки на участь у програмі, будь ласка, перейдіть за посиланням: www.lifecell.ua/jump
  2. 28 січня 2022 року ― відкриття програми.
  3. 31 січня-27 травня 2022 року ― виконання практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком і проходження теоретичних тренінгів.
  4. 03 червня 2022 року ― захист командних проєктів, які студенти готують упродовж стажування. Кожен фіналіст отримує сертифікат про проходження програми Jump into life:), а також рекомендації ментора і HR-експерта щодо побудови успішної кар’єри.

За 13 років існування програми в ній взяло участь понад 400 студентів, і кожен третій з них отримав пропозицію працевлаштування.

Про інші соціально-освітні ініціативи lifecell можна дізнатися за посиланням.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити