Всі новини

Автоматичне поповнення рахунку від оператора life:) 13 лютого 2013

Оператор мобільного зв'язку life:) став першим оператором на українському ринку, який надає своїм абонентам можливість безготівкового поповнення мобільного рахунку в автоматичному режимі за допомогою послуги «Автоплатіж при низькому балансі».

Послуга доступна для кожного абонента, зареєстрованого в платіжних системах Portmone або EasyPay. Після реєстрації клієнт також отримує можливість підключити «Автоплатіж при низькому балансі» не лише для себе, але й для п'яти своїх близьких.

Основною перевагою цієї послуги є автоматичне поповнення рахунку при досягненні позначеного абонентом ліміту грошей на мобільному рахунку. Наприклад, якщо у користувача активовано автоматичне поповнення при залишку рахунку в 3 грн і менше, то при його досягненні система автоматично поповнює рахунок на заздалегідь зазначену абонентом суму (наприклад, на 10 гривень).

Платіж за допомогою послуги «Автоплатіж при низькому балансі» здійснюється в режимі реального часу. Про зарахування коштів на свій мобільний рахунок абонент дізнається за допомогою SMS. Послуга є безкоштовною і доступна цілодобово.

Реєстрація на «Portmone.com» здійснюється за безкоштовним номером 4012 з мобільного телефону або на сайті системи www.portmone.com.ua, або ж на «EasyPay» - на сайті www.easypay.ua. Для входу в меню активації достатньо набрати комбінацію: *115# кнопка виклику, та слідувати інструкціям меню.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити