Всі новини

life:) ВКонтакте та Facebook стрімко зростає, досягнувши 120 тисяч! 31 січня 2013

Популярність соціальних груп life:) ВКонтакте та Facebook набирає обертів: на сьогоднішній день загальна кількість учасників перевищила 120 тисяч. Сотні завантажених фотографій, десятки переможців акцій та розіграшів, тисячі шанувальників постів life:) все це можна знайти на сторінках оператора в соціальних мережах.

Групи life:) ВКонтакте і в Facebook стрімко завойовують серця користувачів. Тут публікуються цікаві пости, проводяться яскраві акції та розіграші, взявши участь в яких кожен може виграти корисний подарунок, а також поділитися з друзями приємними і яскравими емоціями.

Сьогодні кількість учасників групи life:) ВКонтакте вже перевищила 90 тисяч, а в Facebook 30 тисяч. Таким чином, загальна кількість шанувальників life:) в соціальних мережах досягла позначки в 120 тисяч! З часу створення груп шанувальники life:) мали можливість брати участь у різних конкурсах та акціях, отримуючи від цього як приємні враження, так і пам'ятні призи.

Цікаво відзначити, що за весь час існування групи life:) у Facebook учасниками було завантажено близько 2 тисяч фотографій, виграно 70 стартових пакетів life:), а 250 абонентів отримали знижки на мобільні послуги оператора.

 У грудні 2012 року в групі life:) в Facebook було запущено новий додаток «Відкрий в собі мисливця-2», яке дозволило визначити найбільш корисні мобільні додатки для кожного учасника.

За всіма оновленнями і новинами груп life:) ВКонтакте і в Facebook можна стежити за посиланнями:

http://vk.com/lifeua

https://www.facebook.com/lifeua

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити