Всі новини

Споживання послуг мобільного Інтернету в мережі life:) зросло на 60% за 2012 4 лютого 2013

Мобільний оператор life:) підводить підсумки 2012 року зі споживання Інтернет-трафіку в своїй мережі. За минулий рік добове споживання послуг мобільного Інтернету збільшилося на 60%, в той час як голосових - на 7,3% порівняно з 2011 роком. В результаті добовий піковий трафік збільшився на 58% - з 9,2 ТБ до 14,5 ТБ (грудень 2011 до грудня 2012 року).

З кожним роком популярність і доступність послуг мобільного Інтернету зростає, що в свою чергу стимулює зростання обсягів споживаного дата-трафіку. Так, у 2012 році обсяги добового дата-трафіку збільшилися на 60%.

До основних факторів такого тренду належать зростаючий попит абонентів life:) на мобільний Інтернет, зростання кількості користувачів смартфонів, а також вигідні тарифи оператора. Крім того, в 2012 році оператор провів низку заходів з модернізації мережі, збільшивши, таким чином, її пропускну спроможність і швидкість передачі даних. У результаті середня швидкість скачування дата-контенту в мережі life:) становила 125 Кб/сек.

Містами-лідерами зі швидкості мобільного Інтернету стали Маріуполь, Донецьк, Івано-Франківськ, Луцьк, Сімферополь, Львів, Луганськ та Харків. У лідери зі споживання трафіку в мережі life:) вийшли Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпропетровськ і Львів.

Висока динаміка споживання дата-трафіку в мережі life:) обумовлена вигідними тарифними пропозиціями оператора на мобільний Інтернет. Наприклад, тарифний план «Шалений день» надає можливість користуватися безлімітним мобільним Інтернетом всього лише за 0,01 грн в день. Оператор також пропонує зручний тариф life:) Online для користувачів ноутбуків і планшетів - 0,10 грн по Україні і 0,99 грн у роумінгу за 1МБ в 16 країнах (СНД, Європа та інші популярні туристичні напрямки).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити