Всі новини

Абоненти в 2012 році відкрили для себе нові країни з life:) 24 січня 2013

У 2012 абоненти оператора life:) продовжили активно подорожувати по всьому світу, відкриваючи для себе нові міста для проведення відпочинку. У 2012 році загальна кількість абонентів life:) у роумінгу збільшилася практично вдвічі (або на 91%).

Голландія, Угорщина, Франція, Ізраїль та Словаччина стали одними з найбільш популярних туристичних напрямків минулого року. Бахрейн, В'єтнам, Катар, Малайзія, Сінгапур, Таїланд, Уругвай, Шрі-Ланка входять за популярністю до ТОП-10 екзотичних країн серед абонентів оператора. Крім того, не втрачають своєї привабливості і вже традиційні для українців туристичні напрямки, такі як: Австрія, Іспанія, Голландія й Румунія.

Минулого року лідерами з кількості дзвінків та SMS стали туристи, які вирушили подорожувати до Росії, Туреччини, Єгипту, Німеччини, Болгарії, Польщі, Іспанії та Італії. За 2012 рік кількість дзвінків серед абонентів life:) у роумінгу зросла на 106%, а кількість SMS-повідомлень - на 20% порівняно з 2011 роком.

У 2012 році абоненти life:) в 7,5 разів активніше користувалися послугами мобільного Інтернету в роумінгу. Так, лідерами зі споживання стали абоненти оператора, які відпочивали в Туреччині, Росії, Іспанії, Німеччині, Ізраїлі, Польщі. Найбільший приріст GPRS трафіку в 2012 році спостерігався серед користувачів роумінгу в Польщі - в 23 рази більше, ніж у 2011. Також значне збільшення GPRS трафіку спостерігалося серед абонентів, які відвідали Литву - в 16 разів, Кіпр - в 15 разів, а також Ізраїль і Росію, де обсяги GPRS трафіку збільшилися в 12 та 11 разів відповідно.

Така висока активність абонентів оператора в роумінгу в першу чергу викликана доступними тарифними планами life:), які дозволяють вільно відчувати себе практично в будь-якій точці світу. Так, наприклад, завдяки тарифному плану «Travel life:)» абоненти оператора отримують дешеві дзвінки в роумінгу - від 2,49 грн/хв, Інтернет у роумінгу - від 0,29 грн/МБ за відсутності плати за з'єднання.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити