Всі новини

life:) розширив покриття в Донецьку та області завдяки широкомасштабній модернізації мережі 22 січня 2013

Мобільний оператор life:) оголошує результати масштабного проекту з модернізації GSM-мережі в Донецьку і Донецькій області, спрямованого на розширення покриття та ємності мережі, а також на її підготовку до технологій нового покоління.

В рамках проекту life:) модернізував GSM-мережу в Донецьку і Донецькій області, встановивши нові базові станції, обладнані IP технологіями та енергозберігаючими системами. У результаті проведених робіт, збільшилася ємність мережі та швидкість мобільного Інтернету. При цьому покриття life:) в регіоні досягло 100% по населенню та 99.9% - території. Також, завдяки модернізації обладнання було збільшено EDGE-покриття – до 96.5% території області.

Всі ці результати були досягнуті завдяки установці 730 нових базових станцій, а також 6,400 прийомопередавачів. Крім того, було додано понад 700 радіорелейних ліній зв'язку та організовано понад 60 точок підключення до оптичної мережі.

Як наслідок, у другому півріччі 2012 року, згідно з дослідженнями компанії IRS Group, рівень задоволеності клієнтів life:) покриттям та якістю мережі в Донецьку і Донецькій області значно зріс – з 85 до 92 та з 83 до 90 пунктів відповідно.

Оператор life:) провів модернізацію GSM-мережі в Донецьку та Донецькій області з використанням обладнання компанії Huawei, світового лідера в області розробки ІКТ-рішень. Мережа розгорнута на базі інноваційних технологій Huawei – SingleRAN та IP MW і, завдяки цьому, повністю готова до нових технологічних стандартів UMTS/LTE з точки зору радіо-мережі та транспортної мережі.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити