Всі новини

У 2012 абоненти life:) телефонували за кордон у півтора рази частіше ніж у 2011 році 21 січня 2013

Оператор мобільного зв'язку life:) підбиває підсумки 2012 року за популярністю використання послуги міжнародних дзвінків: протягом минулого року, абоненти оператора телефонували за кордон на 50% більше порівняно з 2011 роком.

Найбільш популярними напрямками для міжнародних дзвінків у 2012 році стали такі країни як: Росія, Польща, Італія, Туреччина, Чехія та інші. При цьому, в 2012 році абоненти life:) телефонували в Росію на 97% частіше, ніж у 2011. Також, порівняно з 2011 роком значно збільшилася кількість дзвінків до Польщі - на 54%, Чехії - на 36%, до Італії - на 13%. Таке підвищення абонентської активності пов'язано в першу чергу з вигідними тарифними пропозиціями від life:), завдяки яким абоненти не обмежують себе у спілкуванні з рідними та близькими, які проживають за кордоном.

Наприклад, з тарифним планом «Міжнародний life:)» 1 хвилина спілкування з рідними або друзями за такими популярними напрямками, як: Росія, Польща, Чехія, Італія, Німеччина, обійдеться всього в 12 коп на стаціонарний і 75 коп на мобільний номер. З цим же тарифним планом дзвінок до США тарифікується абоненту life:) у 12 коп/хв незалежно від того, на який номер здійснюється дзвінок – на стаціонарний або мобільний.

Особлива активність абонентів спостерігалася в період новорічних і різдвяних свят, коли всі традиційно вітають своїх рідних і близьких, які знаходяться за кордоном. Під час різдвяних свят абоненти life:) дзвонили за кордон на 33% частіше, ніж у звичайний день.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про тариф «Міжнародний life:)» можна на офіційному сайті оператора http://www.life.ua/.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити