Всі новини

Вітай своїх друзів разом із life:) та вигравай телефон - Samsung Galaxy S III mini 25 грудня 2012

З life:) вітати своїх друзів стало ще приємніше! Адже тепер, надіславши новорічну листівку  від мобільного оператора life:), кожен бажаючий має шанс отримати в подарунок телефон Samsung GT-I8190 Galaxy S III mini, що стане у нагоді у прийдешньому 2013 році.

Для цього потрібно в період з 17 грудня 2012 року до 7 січня 2013 року створити власну новорічну листівку та адресувати її своїм друзям та знайомим, які почують ваші новорічні вітання голосами улюблених Героїв Світу Спілкування – Мегабайта, Нуля, SMS-ки чи SIM Менів! Надіслати листівку можна як через соціальні мережі ВКонтакті або Facebook, так і електронною поштою.

Надіславши таку вітальну листівку, кожен автоматично стає учасником розіграшу одного з двох телефонів Samsung GT-I8190 Galaxy S III mini.

Розіграш мобільних телефонів серед учасників акції відбудеться після різдвяних свят. Чим більше листівок – тим більше шансів виграти новий смартфон! Вже сьогодні надіславши листівку з теплими словами привітання з новорічними святами, ви не лише порадуєте своїх друзів та близьких, але й отримаєте шанс виграти новорічний подарунок – Samsung GT-I8190 Galaxy S III mini.

Створити власну листівку, а також ознайомитися з більш детальною інформацією про умови розіграшу мобільних телефонів Samsung GT-I8190 Galaxy S III mini можна на офіційному сайті оператора http://2013.life.ua.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити