Всі новини

Інтернет без налаштувань від life:) 21 грудня 2012

Мобільний оператор life:) спростив доступ до мобільного інтернету для своїх абонентів. Тепер користувачам не потрібно налаштовувати свій телефон для доступу в інтернет достатньо лише відкрити браузер і ввести адресу бажаної сторінки.

Тепер абоненти life:) можуть користуватися мобільним інтернетом, не турбуючись про налаштування свого телефону. З будь-якими налаштуваннями або навіть без них користувачі можуть відвідувати улюблені сайти, спілкуватися в соціальних мережах і завантажувати додатки, тобто використовувати всі можливості мобільного інтернету.

Можливість доступу в інтернет без налаштувань надається всім абонентам life:) за замовчуванням. Абонент може самостійно управляти можливістю доступу в інтернет без налаштувань, підключити або відключити послугу за допомогою USSD коду *123*30# або через систему самообслуговування «Мій life:)».

Інтернет без налаштувань надається лише на території України, тому перед виїздом за межі країни необхідно налаштувати телефон, щоб скористатися мобільним інтернетом у роумінгу.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити