Всі новини

Сміховиклик від life:) - привітайте своїх друзів весело! 14 грудня 2012

Мобільний оператор life:) оновив свою популярну послугу «Сміховиклик», за допомогою якої абоненти можуть привітати з новорічними святами і смішно розіграти своїх друзів не лише в мережі life:), але і в мережах інших українських мобільних операторів.

Абоненти life:) можуть говорити зі своїми друзями голосом хом'яка, мафіозі або гелієвим голосом (неначе б ви набрали в горло геліум з повітряної кульки). Більш того, дана послуга дозволяє абонентам «поміняти» стать – з чоловіка на жінку і навпаки, і таким чином розіграти своїх друзів!

Замовивши послугу «Сміховиклик», система сама змінить обраний голос, протестувати який абоненти можуть до здійснення дзвінка. Телефонуйте і дивуйте своїх друзів!

«Сміховиклик» - це унікальна послуга, яка дозволяє абоненту внести більше яскравих і веселих барв у спілкування зі своїми близькими та друзями. Замовити послугу дуже просто - потрібно всього лише подзвонити *5* 0YYХХХХХХХ, де 0YYХХХХХХХ номер телефону друга.

Вартість хвилини розмови - 1 грн. Тарифікація починається з моменту з'єднання з абонентом, якому телефонують. Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

Детальніше про послугу ви можете дізнатися за посиланням:

http://www.life.com.ua/index.php?area=lifebox&lng=ru&page=15-186

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити