Всі новини

life:) готується до лижного сезону 2012-2013 12 грудня 2012

Мобільний оператор life:) готується до новорічних свят і активного лижного сезону, тестуючи і розширюючи мережу на всіх гірськолижних курортах країни. Для того щоб забезпечити своїх абонентів якісним зв'язком, оператор спеціально готує мережу в західному регіоні і віддалених високогірних куточках нашої країни до зимових навантажень.

Результати цієї зими обіцяють перевищити показники минулого року, особливо з передачі даних. Наприклад, у минулому зимовому сезоні мобільний оператор life:) на лижних курортах щодня надавав свої послуги в середньому 8500 абонентам у день, які здійснювали близько 57 тисяч дзвінків в мережі life:). Також, щодня абоненти на лижних курортах споживали близько 27 GB дата-трафіку, надсилали близько 103 тисяч SMS та понад 1 тисячі MMS.

Готуючись до нового зимового сезону, оператор розпочав масштабний проект тестування покриття у найвіддаленіших і високогірних куточках країни, а також на лижних курортах і трасах. Тест-драйв охоплює 95% всіх доріг, міст та обласних центрів Західної України.

Так, фахівці life:) перевірять якість зв'язку на понад 6000 км доріг туристичного призначення та на понад 9000 км сільських і міських вулиць. Команди проекту перевіряють показники якості зв'язку в мережі, голосового та дата-трафіку, SMS та MMS, а також здійснюють сканування частотного діапазону.

Крім того, в рамках підготовки до зимового сезону, life:) розширює покриття та підвищує ємність мережі на лижних курортах Західної України. На даний момент, мережа покриває територію практично всіх курортів. Вже традиційно, на курортах Буковель і Славське встановлені додаткові пересувні базові станції, які готові зустріти численних абонентів life:).

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити