Всі новини

lifecell продовжує дію акцій в роумінгу до кінця року 23 червня 2023

Мобільний оператор lifecell продовжує термін дії акцій «Гігабайти без кордонів» та «Хвилини для України» до кінця поточного року. Це означає, що абоненти й надалі зможуть використовувати пакетні гігабайти та хвилини за кордоном у низці країн за умови оплаченого пакета послуг.


Для мільйонів українців, які вимушено опинилися за кордоном через повномасштабне вторгнення рф, мобільний зв’язок став головним засобом комунікації з рідними та друзями в Україні. Саме завдяки йому можна здійснювати голосові та відеодзвінки, обмінюватися повідомленнями та переглядати новини. Розуміючи важливість усіх цих послуг для наших співвітчизників за кордоном, компанія lifecell з 1 липня продовжує термін дії акцій «Гігабайти без кордонів» та «Хвилини для України», започаткованих ще минулого року. Щомісяця цими пропозиціями користуються близько 300 тисяч і 200 тисяч абонентів lifecell відповідно.


Для того, щоб отримати можливість користуватися інтернетом у 32-х країнах Європи і здійснювати дзвінки у 8 країнах без додаткової плати, слід оплатити пакет послуг за тарифним планом або перезамовити його за номером *700# у період проведення акцій.


До переліку країн, де діє акція «Гігабайти без кордонів» входять:

Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.


Акція «Хвилини для України» діє у Польщі, Молдові, Румунії, Словаччині, Бельгії, Люксембурзі, Франції та Іспанії.


Хвилини можна використовувати для вхідних дзвінків з України та вихідних дзвінків в Україну на всі номери (міські, мобільні та номери lifecell).


Один з найпопулярніших тарифів серед українців за кордоном - "Вільний Лайф", за яким надається 30 ГБ для використання в 32-х країнах та 200 хвилин для вхідних та вихідних дзвінків в роумінгу у 8 країнах.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити