Всі новини

lifecell спільно з DonorUA запускають акцію «Гігапоміч» для абонентів-донорів крові 12 червня 2023

Напередодні міжнародного Дня донора мобільний оператор lifecell та платформа DonorUA об’єднують зусилля задля мотивації донорського руху в Україні. Відтепер абонент lifecell, який здасть кров або її елементи у період з 12 червня, може отримати 10 ГБ в межах акції «Гігапоміч».


Зараз донорство крові важливе як ніколи, адже одна донація – це три врятовані життя. Повномасштабна війна критично загострила потребу у донації. Здаючи кров, донори дарують людям шанси на життя — зокрема, нашим захисникам і захисницям.

Акцією «Гігапоміч» мобільний оператор нагадує своїм абонентам про важливість донорства і мотивує їх здавати кров та отримувати подяку від lifecell за їхній важливий внесок — 10 ГБ мобільного інтернету терміном на 14 днів за 0.01 грн.


«Ви рятуєте — ми дякуємо», — такий слоган нової акції lifecell«Гігапоміч».


Як отримати подяку від lifecell:

1. Здати кров у будь-якому центрі кровіі отримати довідку про донацію.

2. Зареєструватися або авторизуватися на сайті donor.ua і в особистому кабінеті завантажити довідку про донацію.

3. Після успішного підтвердження довідки замовити нарахування від lifecell на сайті donor.ua у розділі «Бонусна програма» -> «Бонус від lifecell», натиснувши кнопку «Отримати 10 ГБ».


За одну донацію — здачу крові або її компонентів, підтверджену довідкою з датою від 12 червня 2023 року і пізніше — абонент може отримати одне нарахування 10 ГБ мобільного інтернету. Донор-абонент lifecell може замовити акційний пакет послуг протягом 14 днів з дати отримання довідки про донорство.


В акції «Гігапоміч» беруть участь абоненти lifecell, які обслуговуються на індивідуальних та корпоративних тарифних планах, а також ті, які перенесли свій номер до lifecell від інших операторів. lifecell дякує кожному абоненту-донору крові.


Акція діятиме до 31 грудня 2023 року (включно) по всій території України, окрім тимчасово окупованих та непідконтрольних територій.


Здати кров можна практично у кожному місті України, де є центри крові або інші медичні заклади. Список по всій Україні тут.


Детальніше про акцію «Гігапоміч» за посиланням.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити