Всі новини

Вікторина «Зимові прогулянки» від life:) – зима обіцяє бути веселою 11 грудня 2012

Цієї зими для всіх абонентів life:) розваги починаються з нової SMS-вікторини «Зимові прогулянки», взявши участь у якій абоненти можуть виграти цінні призи щотижневі CD-soundmashine, mp3-плеєр або моніторні навушники, і головний приз планшет Samsung Galaxy Tab 2.

З 6 до 26 грудня 2012 абоненти life:) можуть цікаво провести час і перевірити свої знання, при цьому отримуючи цінні призи. Для цього потрібно взяти участь у вікторині «Зимові прогулянки» і відповісти на кілька питань різної тематики. Вікторина тематично розділена на тижні: «Пісенна» - з 6 до 12 грудня, «Розшифруй-ка» з 13 до 19 грудня, «Новорічна» - з 20 до 26 грудня 2012 року.

Кожне питання супроводжується трьома варіантами відповіді, а гравцеві необхідно вибрати один із варіантів. У кожній десятці питання ускладнюються від першого до десятого. За правильну відповідь гравцеві нараховується 1 бал, а за неправильний - 0 балів. Якщо гравець встиг пройти всю гру раніше, чим закінчився тиждень - у нього є можливість знову почати грати і збільшити суму набраних балів.

Переможцями тижня стають ті гравці, які набрали найбільше балів за ігровий тиждень, а головний приз отримає учасник вікторини, який набрав максимальну кількість балів за всю гру.

Для участі у вікторині необхідно надіслати SMS зі словом «Старт» або відповідь на питання на короткий номер 380. Вартість однієї SMS-відповіді на номер 380 становить 3,25 гривень з усіма податками.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити