Всі новини

lifecell став генеральним партнером кампанії #ШахрайГудбай 4 травня 2023

lifecell підтримав Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки #ШахрайГудбай, яку проводять Національний банк та Кіберполіція. Мета кампанії – поліпшити обізнаність громадян про основні правила безпеки під час безготівкових розрахунків.


Під час повномасштабної війни платіжне кібершахрайство не зникло. Найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками в Україні, як і у світі, традиційно залишається соціальна інженерія. 86% від загальної кількості випадків фінансового шахрайства за 2022 рік відбулися в мережі Інтернет.


Важливим напрямом кампанії #ШахрайГудбай є роз’яснення простих правил, яких варто дотримуватися під час взаємодії з кіберпростором:

  • тримати в секреті SMS-коди від банків та мобільних операторів, три цифри на звороті картки (CVV-код), логіни та паролі від інтернет-банкінгу;
  • перш ніж ввести в будь-яку форму дані своєї платіжної картки або паролі до інтернет-банкінгу, необхідно перевірити URL-адресу необхідного ресурсу, адже будь-які відмінності можуть свідчити про те, що користувач опинився на фішинговому сайті.

Кампанія #ШахрайГудбай триватиме до кінця року у всіх регіонах України. У її межах Національний банк разом із партнерами інформуватимуть про те, як вберегтися від платіжного шахрайства, зокрема через тематичну вебсторінку #ШахрайГудбай. Так вже розпочалась масштабна просвітницька робота в освітніх закладах. До 31 травня 2023 року тривають навчальні заходи та конкурси для учнів та студентів. lifecell надав призи для переможців таких конкурсів, щоб мотивувати молодь навчатися платіжній грамотності.


Нагадаємо, у 2020 році lifecell також долучився до кампанії #ШахрайГудбай. Діджитал-оператор у своїх каналах зв’язку допомагає доносити українцям інформацію про те, як не стати жертвою шахрайських схем. lifecell активно протидіє мобільному шахрайству та попереджає абонентів про необхідність захисту персональних даних. У lifecell створено спеціальний відділ, який відстежує потенційно ризикові транзакції та в індивідуальному порядку обробляє скарги абонентів на шахрайство. Контакт центр lifecell також має відповідні процедури і алгоритми дії при такого роду зверненнях абонентів.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити