Всі новини

lifecell – в рейтингу найкращих роботодавців воєнного часу від Forbes Ukraine 26 квітня 2023

Компанія lifecell увійшла у список 50-ти кращих роботодавців України за підсумками 2022 року. У дослідженні, яке провели Forbes Ukraine та сайт Work.ua, взяли участь найбільші роботодавці країни та їх співробітники.


У рейтингу найкращих роботодавців країни компанія lifecell посіла 25-е місце. Серед критеріїв оцінювання – бренд, винагорода, умови праці, соціальний пакет, внесок у перемогу, відчуття захисту, інформаційна відкритість, можливості для розвитку та інше. Рейтинг був сформований на основі результатів опитування співробітників компаній, а також оцінки незалежного журі.


«Минулого року попри війну, зменшення абонентської бази та масштабні руйнування інфраструктури оператора, компанія lifecell зберегла всіх своїх співробітників та всі належні винагороди у повному обсязі, виплачувала бонуси й підвищила зарплати, а також здійснювала додаткові виплати працівникам «у полях», вимушено переміщеним особам та військовослужбовцям. Адже ми у lifecell впевнені, що підтримка та турбота про працівників – це запорука сталості та життєстійкості компанії. І ми надзвичайно вдячні нашим співробітникам за високу оцінку зусиль компанії та їхню довіру», - коментує Наталя Дороніна, Директорка з підтримки бізнесу lifecell– заступник Головного виконавчого директора.


Рейтинг кращих роботодавців України за підсумками 2022 року став першим опитуванням під час повномасштабної відкритої збройної агресії рф проти України. Воно виявилось наймасштабнішим за історію рейтингу, адже залучило понад чверть відсотка усіх зайнятих в Україні.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити