Всі новини

lifecell отримав престижну телеком-нагороду GLOMO Awards 1 березня 2023

Мобільний оператор lifecell вперше взяв участь у міжнародному конкурсі The Global Mobile Awards (GLOMO), презентувавши кейс про свою роботу під час війни, та отримав визнання у категорії «Краща мобільна інновація в надзвичайних чи гуманітарних ситуаціях». Нагороду вручили Ісмету Язиджи, головному виконавчому директору lifecell, під час урочистої церемонії на міжнародній виставці мобільної індустрії МWC.


The Global Mobile Awards (GLOMO) є найпрестижнішою світовою нагородою у сфері телекомунікацій, яку оцінюють провідні експерти галузі. Бути обраним у шортліст #GLOMOAward вже означає визнання компанії як впливового гравця технологічної індустрії. А отримати нагороду GLOMO - це найвища оцінка роботи оператора та його сервісів.


lifecell презентував конкурсному журі кейс про роботу мобільного оператора під час війни («Operator's Work Under Fire») в категорії «Краща мобільна інновація в надзвичайних чи гуманітарних ситуаціях» («Best Mobile Innovation supporting Emergency or Humanitarian Situations»). У цьому кейсі оператор розповів, якими нестандартними технологічними і діджитальними рішеннями підтримує мережу та своїх абонентів під час війни, а також про героїзм та відданість команди інженерів lifecell.


Так, ще у березні 2022 року lifecell ініціював запуск національного роумінгу, щоб за відсутності сигналу “рідного” оператора абоненти могли підключитися до мережі іншого. У звільнених населених пунктах, де мережа зазнала критичних ушкоджень, для швидкого відновлення зв’язку lifecell підключав свої базові станції за допомогою супутникової системи Starlink та використовував антени VEGA (Comarcom). Також, йдучи назустріч потребам абонентів, lifecell швидко запровадив цілий ряд віддалених послуг та сервісів (перенесення номера (MNP) онлайн, реєстрація абонента через Дію, отримання eSIM через monobank та інші), щоб продовжувати надавати послуги і зменшити ризики для своїх абонентів.


Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell, подякував організаторам за визнання роботи оператора під час війни і прокоментував: «Я приймаю цю нагороду від імені надзвичайного колективу lifecell та всіх працівників телекомунікаційних компаній в Україні! МИ ВСІ РАЗОМ робимо все можливе, щоб забезпечити зв'язок для українців під час терористичних атак росії! Все це завдяки надзвичайним зусиллям всіх співробітників мобільних та фіксованих операторів!»


За кількістю голосів lifecell випередив у конкурсній категорії таких колег по галузі як VEON з проєктом «Live-like-home», Athonet з проєктом «Transportable 5G-SA autonomous bubble with dynamic federation capability for Israelian Fire Brigade», DMI з проєктом «GoVax Hotline», KT з проєктом «Emergency Vehicle Priority Signal Service powered by C-ITS» та Київстар з проєктом «Superpowers».


Цьогоріч відбулась 27-ма церемонія нагородження The Global Mobile Awards, де відзначили кращі інноваційні рішення і продукти гігантів та новачків телеком-індустрії на порозі нової цифрової ери. Церемонія нагородження традиційно відбулась на сцені MWC Barcelona.


Визнання конкурсу The Global Mobile Awards є найкращою мотивацією для компанії, щоб і надалі забезпечувати безперервність послуг для своїх абонентів, покращувати їх якість та продовжувати розбудовувати мережу lifecell в Україні, не зважаючи на виклики війни.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити