Всі новини

life:) розпочав проект із підготовки мережі до Нового року 6 грудня 2012

Новорічний період є традиційно активним для абонентів life:), які прагнуть привітати своїх рідних і близьких, побажати їм щастя та благополуччя в наступному році.

Для того щоб забезпечити всі потреби своїх абонентів, life:) істотно підвищив ємність своєї мережі та розширив канали взаємопідключення з іншими мобільними операторами, заздалегідь підготувавши мережу до пікових навантажень у святковий період.

Висока активність абонентів life:) протягом новорічного періоду стала вже доброю традицією для оператора, оскільки потік вітальних дзвінків SMS та MMS щорічно б'є усі можливі рекорди. Наприклад, минулого року кількість надісланих SMS повідомлень збільшилася на 29%, а кількість дзвінків на 6,5% в порівнянні з результатами за 2010 рік. В цілому, навантаження на мережу в новорічну ніч зростає вдвічі в порівнянні з навантаженням у звичайний день.

Для того щоб забезпечити абонентів безперебійним зв'язком life:) розпочав традиційний проект з підготовки своєї мережі до новорічного періоду. Оператор визначив 100 пріоритетних сайтів, які в новорічну ніч будуть розташовані в місцях найбільшого скупчення людей - на головній площі країни (Майдані Незалежності), а також на центральних площах усіх обласних центрів.

Також, в залежності від навантаження на мережу під час новорічних свят, оператор планує задіяти 12 додаткових мобільних базових станцій, які будуть розташовані у найбільш людних місцях Києва, Харкова, Одеси і Дніпропетровська.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити