Всі новини

lifecell повертає зв’язок у звільнених регіонах України 27 січня 2023

Після звільнення ЗСУ населених пунктів lifecell продовжує відновлювати мережеву інфраструктуру в Херсонській, Миколаївській й Харківській областях, щоб мешканці деокупованих міст та сіл мали зв’язок.


Команда lifecell докладає максимальних зусиль, щоб повертати зв'язок мешканцям звільнених сіл та містечок.

На Херсонщині у звільнених містах та селах відновлено роботу 60% всього обладнання оператора, яке працювало тут до повномасштабного вторгнення. Завдяки злагодженій роботі ремонтних бригад й військових вдалося відновити зв’язок у селах Зеленівка, Музиківка, Дар’ївка, Калінінське й смт. Наддніпрянське, а також запустили ще 8 базових станцій оператора в Херсоні.


У Харківській області тривають роботи з відновлення зв’язку - команда оператора повернула зв'язок у населених пунктах Білаші, Безруки, Борова, Веселе, Глинське, Ємці, Забавне, Іванівка, Іванчуківка, Калинівка, Козютівка, Куньє, Левківка, Михайлівка, Новоплатонівка, Парнувате, Підлиман, Підвисоке, Поляна, Студенок, Федорівка, Шовкопляси, Щасливе, Ясинувате. Наразі в області працює понад 90% базових станцій lifecell.


У Миколаївській області також ведеться активна робота команди інженерів lifecell з відновлення покриття у деокупованих районах. Знову на зв’язку села Кобзарці, Червона Долина, Горохівка та Олександрівка Баштанського району, а також Вавилове Миколаївського району. Наразі в області працює понад 96% базових станцій lifecell.


У звільнених населених пунктах абонентам, які перебували під окупацією, lifecell нараховує пакет послуг без додаткової плати. Він містить 500 хвилин для дзвінків на всі номери в Україні й 10 ГБ мобільного інтернету та діятиме протягом 30 днів. Детальніше можна дізнатися за посиланням.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити