Всі новини

life:) став тріумфатором EFFIE – міжнародної премії в області маркетингу 3 грудня 2012

Оператор мобільного зв’язку life:) отримав відразу чотири нагороди у престижному конкурсі Effie Awards Ukraine, єдиному в Україні, що оцінює ефективність маркетингових комунікацій.

Золото: Оператор був нагороджений золотом разом із агентством Young&Rubicam за розробку та запуск нової комунікаційної платформи у листопаді 2011 року – «Світ спілкування». За допомогою нової комунікації life:) став не тільки ще більше помітним та яскравим на українському ринку комунікацій, але й суттєво наростив абонентську базу та підвищив фінансові показники.

Золотою нагородою також була відзначена рекламна кампанія life:) до тарифу «Турист life:)» для тих, хто приїздить в Україну на відпочинок. 

Срібло: Оператор отримав срібну нагороду за комунікацію на підтримку тарифу «Просто дешевше», розроблену для східного регіону України. Головна ідея комунікації – з life:) – простіше економити гроші. Її символом став кролик, що береже капусту. За результатами кампанії абонентська база оператора зросла на 40%, щомісячні підключення виросли на 200-300% у порівнянні із аналогічним періодом минулого року.

Бронза: Цією нагородою була відзначена BTL кампанія «Близькі не за горами», що проходила у західних областях України літом 2012 року. В рамках кампанії оператор пропонував мешканцям невеликих містечок безкоштовно подзвонити за кордон близьким і рідним. А для того щоб привернути увагу – в місто приїздила спеціальна телефонна будка у лондонському стилі. За цю креативну та ефективну ідею оператор отримав нагороду разом із агентством - New Store Marketing.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити