Всі новини

Кількість учасників груп life:) ВКонтакті та Facebook досягла 100 тисяч! 28 листопада 2012

Оператор мобільного зв'язку life:) повідомляє, що кількість учасників груп life:) ВКонтакті і Facebook досягла позначки 100 тисяч, що підтверджує неабияку їх популярність серед онлайн-спільнот України.

Офіційна група life:) ВКонтакті продовжує набирати обертів, завойовуючи все нових і нових учасників. Зараз їх кількість сягнула вже 80 тисяч. У свою чергу група шанувальників life:) на Facebook також стрімко зростає, досягнувши 20 тисяч учасників всього лише за 6 місяців свого існування.

На даному етапі група life:) ВКонтакті є однією із найпопулярніших і найвідвідуваніших онлайн-спільнот серед мобільних операторів, що об'єднує всіх, хто прагне отримувати максимум від спілкування. Висока популярність групи life:) свідчить про те, що її учасники отримують доступ до цікавого і корисного контенту, а також можливість обмінюватися думками і першими дізнаватися про нові пропозиції та акції оператора.

Щодня тисячі зареєстрованих користувачів активно беруть участь у діяльності груп life:) ВКонтакті та Facebook – публікують нові пости, коментують повідомлення інших користувачів, оцінюють контент і діляться ним зі своїми друзями. Учасники першими дізнаються про нові можливості, тарифи та послуги оператора life:), залишають свої відгуки і прохання, які завжди враховуються оператором. У групах постійно проводяться різні конкурси, у яких можуть взяти участь усі зареєстровані користувачі.

За всіма оновленнями і новинами груп life:) ВКонтакте та Facebook можна стежити за посиланнями:

http://vk.com/lifeua

https://www.facebook.com/lifeua

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити