Всі новини

lifecell робить внесок через UNITED24 для цифрової розбудови України попри збитки у 2-му кварталі 5 вересня 2022

Попри чистий збиток компанії у 2-му кварталі 2022 року, зумовлений війною, мобільний оператор lifecell перекаже 40 млн грн UNITED24 – національній фандрейзинговій платформі на підтримку України. Міністерство цифрової трансформації та мобільний оператор підписали меморандум про співпрацю.


lifecell підтримує ініціативу зі збору коштів на відновлення України та надає благодійну допомогу, яка буде спрямована Міністерством цифрової трансформації на найважливіші напрямки цифрової відбудови та розвитку телеком-сфери в Україні.

Як міжнародний бізнес, lifecell залучав протягом 2005-2022 років в Україну турецькі інвестиції, щоб телеком-сектор успішно розвивався і абоненти отримували якісні послуги. Всі зароблені lifecell кошти залишалися в Україні та були інвестовані та реінвестовані у розвиток мережі. Оператор ніколи не виплачував дивідендів на користь материнської компанії Turkcell.


«Я дякую компанії lifecell, яка долучилася до благодійної допомоги через національну платформу UNITED24. Завдяки їй відновлення та розвиток цифрової інфраструктури держави відбудуться у рази швидше. Разом із партнерами ми працюватимемо над протидією інформаційним загрозам, цифровою безпекою та кіберзахистом», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.


«Попри численні втрати, які lifecell фіксує під час війни, ми віримо в Україну і завжди будемо підтримувати нашу країну та наш народ. Понад 17 років ми інвестуємо у розвиток мобільної мережі і не припиняємо це робити навіть під час війни, надаючи українцям послуги мобільного зв’язку, щоб люди могли залишатися на зв’язку зі своїми близькими. Ми підтримуємо військових, лікарів і працівників критичної інфраструктури та робимо все можливе для нашої спільної перемоги.

Незважаючи на збитки, яких зазнала компанія у другому кварталі,ми передаємо 40 мільйонів гривень через фандрейзингову платформу UNITED24 на відновлення мобільної інфраструктури нашої країни після війни. Адже наше серце більше за наш гаманець, і воно належить незалежній, мирній та процвітаючій Україні», – зазначив Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити