Всі новини

lifecell оголошує результати другого кварталу 2022 року: забезпечення безперервної роботи попри труднощі війни 19 серпня 2022

Оператор lifecell підсумовує фінансові та операційні результати за другий квартал 2022 року, демонструючи зростання доходу на 5.4% і EBITDA на 8.8% на річній основі. lifecell також повідомляє про чистий збиток і зменшення абонентської бази в 2 кварталі 2022 року через війну.
«Від початку російського вторгнення команда lifecell робить значний внесок у наближення перемоги. У середньому близько 9% з майже 9 тисяч сайтів оператора тимчасово не працюють. Щоб українці залишалися на зв'язку з близькими, наші інженери часом працюють під артилерійськими та ракетними обстрілами. Незважаючи на пошкодження обладнання та мільйонні збитки, lifecell продовжує інвестувати в розвиток мобільної мережі. Під час війни ми не припиняли модернізацію наявних базових станцій і будівництво нових у регіонах, де не було активних бойових дій. Станом на кінець червня по всій країні щодня працювало близько 82 % магазинів lifecell. Ми обов'язково відновимо нашу інфраструктуру в усіх постраждалих регіонах країни, коли вони будуть звільнені. Ми віримо в Україну і ніколи не втомимося тримати мобільний фронт, наближаючи нашу спільну велику перемогу», — прокоментував Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell.


Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити