Всі новини

life:) розпочинає благодійну ініціативу «Час добрих вчинків!» 22 листопада 2012

Мобільний оператор life:) оголошує про початок першого етапу всеукраїнської благодійної ініціативи «Час добрих вчинків!». В рамках цього соціального проекту кожен охочий може передати свій старий, але ще придатний для використання мобільний телефон тому, хто не може придбати апарат і кому він може знадобитись в повсякденному житті.

Основна мета цього благодійного проекту – подарувати мобільний зв’язок тим, кому він потрібен, але хто з різних причин не може дозволити собі придбання мобільного телефону.

Для реалізації такої цілі оператор life:) пропонує своїм абонентам, а також всім бажаючим залишати свої старі мобільні телефони або телефони в робочому стані, якими вже не користуються, в офіційних пунктах обслуговування абонентів life:). По закінченню кожного етапу ініціативи life:) через благодійні організації допоможе передати зібрані телефони новим господарям.

Щоб взяти участь у благодійному проекті «Час добрих вчинків!» потрібно:

  • принести свій старий мобільний до Центру або пункту обслуговування абонентів life:),
  • передати його представнику life:), попередньо заповнивши заявку учасника,
  • за бажанням заповнити анкету-відгук.

Перший етап благодійного проекту триватиме з 22 листопада 2012 року по 14 січня 2013 року, коли зібрані телефони через благодійні організації буде передано новим власникам. «Час добрих вчинків!» поширюється на територію всієї України.

Детальну інформацію про благодійну акцію оператора «Час добрих вчинків!», а також адреси найближчих пунктів обслуговування абонентів life:) можна дізнатися на сайті www.phone.life.com.ua  або за коротким номером 5433.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити