Всі новини

Додаток life:) Архів допоможе перенести дані на новий смартфон 9 листопада 2012

Мобільний оператор life:) представляє своїм абонентам новий мобільний додаток life:) Архів. З його допомогою можна зручно і швидко перенести важливі дані на новий смартфон і не боятися втратити інформацію.

Додаток life:) Архів дозволяє зберегти дані телефонної книги, календаря, завдань, нотаток, SMS і закладок браузера, і в разі втрати даних або купівлі смартфона, швидко відновити їх на новому пристрої.

Мобільний додаток life:) Архів дозволяє користувачам змінити свій телефон на сучасний Android-смартфон або iPhone, спростивши процедуру перенесення даних. Для цього необхідно зберегти інформацію з телефону згідно інструкції на сайті http://sync.life.com.ua, встановити додаток life:) Архів на новий смартфон і відновити дані.

Після збереження даних за допомогою програми life:) Архів їх можна редагувати через web-інтерфейс http://sync.life.com.ua. А ті абоненти, які користуються одночасно кількома телефонами, отримують зручну можливість синхронізації, щоб мати в кожному телефоні однакові контакти, події календаря, закладки браузера, завдання та нотатки.

Додаток life:) Архів можна встановити:

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити