Всі новини

Абоненти lifecell отримуватимуть 2 ГБ щодня на спілкування в месенджерах 2 березня 2022

Абоненти lifecell щодня отримуватимуть 2 ГБ на спілкування в месенджерах Viber, Telegram, WhatsApp і Skype без додаткової плати. Навіть з нулем на рахунку користувачі зможуть дзвонити, писати та пересилати файли.


lifecell допомагає своїм абонентам залишатися на зв’язку з рідними та близькими, бути в курсі подій та розповідати правду людям, яких обмежили в доступі до достовірної інформації. Відсьогодні абоненти lifecell отримуватимуть 2 ГБ на користування месенджерами Viber, Telegram, WhatsApp і Skype. Завдяки цій ініціативі абоненти зможуть навіть з нулем на рахунку дзвонити, читати оперативні новини, комунікувати з рідними, пересилати відео та фото. Додаткові гігабайти будуть нараховуватися до 07.12.2022 року. Перевірити залишок ГБ можна за USSD-кодом *121#.


Також з 2 березня всі дзвінки та SMS абонентів lifecell в рф та білорусь не тарифікуються та не обмежуються. З 1 березня мобільний оператор нарахував військовим, правоохоронцям, медикам і працівникам критичної інфраструктури мобільний інтернет, хвилини для дзвінків на будь-які номери в Україні та SMS.


lifecell нарахував ще 5 ГБ мобільного інтернету для абонентів у роумінгу без додаткової плати. Цей пакет послуг можна буде використати до 31 березня. Він діє в наступних країнах: Австрія, Чехія, Хорватія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Румунія, Словаччина, Швеція, Нідерланди, Італія. Оператор продовжує вести переговори і перелік країн буде розширюватися.


Раніше lifecell нарахував всім своїм користувачам в Україні 30 хвилин та 5 ГБ. Цей пакет послуг можна використати протягом 30 днів. Після того, як абонент виговорив всі хвилини, включно з додатковим пакетом, йому нараховується ще 60 хвилин для дзвінків на будь-які номери по всій Україні.


З 24 лютого 2022 року lifecell припинив обслуговувати абонентів всіх мобільних операторів росії та білорусі. Вони не можуть отримувати й приймати дзвінки, відправляти SMS і користуватися інтернетом.


lifecell продовжує цілодобово робити все можливе для стабільної роботи мережі, адже послуги, які надає оператор, можуть врятувати життя та допомогти багатьом людям у критичних ситуаціях.

Більше новин

online послуги

 
0 800 20 5433
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів по Україні
5433
з мобільного lifecell
 
  Підтримка

м. Київ

Виберіть вид вашого бізнесу

До 150 співробітників

або

Більше 150 співробітників

 

Меню

Закрити